Artikelen

Interne competitie r26

    Rangschikking na Ronde 26 - 16-04-2019.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen        852  20  15   4   1  17,0  1933  1664  1966  0,87
  2 Marcel Pouw             732  13  10   3   0  11,5  1896  1655  1993  1,20
  3 Hiddo Zuiderweg         650  15   9   3   3  10,5  1826  1674  1821  0,54
  4 Roy Bons                616  17   9   5   3  11,5  1763  1647  1810  1,98
  5 Piet Beetsma            574  19   5  10   4  10,0  1681  1671  1671 -0,23
  6 Jan Wiebe van Veen      567  20   7   7   6  10,5  1734  1690  1708 -0,63
  7 Boudewijn Hoogeboom     511  20   9   4   7  11,0  1551  1554  1589  1,29
  8 Rudy Frieswijk          489  16   6   3   7   7,5  1619  1647  1625  0,01
  9 Douwe Pol               488  21   9   5   7  11,5  1634  1532  1565 -0,26
 10 Albert Prins            475  21   5   9   7   9,5  1695  1623  1590 -2,65
 11 Tony Westermann         460  23  12   3   8  13,5  1537  1458  1538  0,78
 12 Jan Schut               450  22   7   8   7  11,0  1482  1491  1491  0,27
 13 Fred Luining            441  16   7   2   7   8,0  1469  1528  1528  1,28
 14 Jan Drolenga            421  13   7   0   6   7,0  1634  1453  1480 -1,60
 15 John Souhoka            394  20   8   3   9   9,5  1336  1432  1415  1,76
 16 Siemen Visser           361  23  11   1  11  11,5  1386  1385  1369 -0,33
 17 Arthur Uyleman          345  16   6   4   6   8,0  1415  1335  1335 -1,14
 18 Sjak Rijploeg           340  19   9   4   6  11,0  1342  1266  1321  0,12
 19 Herman Wiegeraad        329  24  10   5   9  12,5  1238  1300  1314  2,14
 20 Johan Jans              290   2   0   2   0   1,0  1585  1320  1320 -0,64
 21 Jacob Bosgra            276  18   7   3   8   8,5  1254  1300  1281  0,53
 22 Willem Bosman           265  13   6   1   6   6,5  1300  1234  1234 -0,80
 23 Durk Elzinga            232  17   6   2   9   7,0  1299  1269  1207 -1,83
 24 Johan Visser            228   1   1   0   0   1,0  1631  1336  2136  0,15
 25 Henk Dutmer             198   7   2   1   4   2,5  1200  1125  1023 -1,54
 26 Metta Brandsma          130  14   1   1  12   1,5   852  1242   889 -0,28
 27 Henk Triemstra          116  19   2   1  16   2,5   925  1318   991 -0,24
 28 Jouke Luxema             98  23   2   2  19   3,0   919  1287   957 -0,56

   Partijen in Ronde 26 - 16-04-2019.
  1 Boudewijn Hoogeboom   -  Tony Westermann      1-0   
  2 Jan Schut             -  Jan Drolenga         1-0   
  3 Arthur Uyleman        -  John Souhoka         0-1   
  4 Metta Brandsma        -  Siemen Visser        0-1R  
  5 Herman Wiegeraad      -  Jacob Bosgra         ½-½   
  6 Willem Bosman         -  Henk Dutmer          1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Jouke Luxema         1-0   
Extern: Klaas Dijkhuizen, Hiddo Zuiderweg, Marcel Pouw, Albert Prins, Douwe Pol.


Partijen in Ronde 25 - 09-04-2019.
  1 Rudy Frieswijk        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Tony Westermann       -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Douwe Pol             -  Piet Beetsma         ½-½   
  4 Albert Prins          -  Jan Schut            0-1   
  5 Siemen Visser         -  Fred Luining         0-1   
  6 Sjak Rijploeg         -  John Souhoka         0-1   
  7 Arthur Uyleman        -  Metta Brandsma       1-0   
  8 Herman Wiegeraad      -  Henk Dutmer          1-0   
  9 Jouke Luxema          -  Willem Bosman        0-1   
Extern: Boudewijn Hoogeboom, Jan Wiebe van Veen.

Partijen in Ronde 24 - 02-04-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Douwe Pol            0-1   
  2 Roy Bons              -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Piet Beetsma          -  Rudy Frieswijk       1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen    -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Albert Prins          -  Tony Westermann      0-1   
  6 John Souhoka          -  Jan Drolenga         0-1   
  7 Fred Luining          -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 Jan Schut             -  Siemen Visser        ½-½   
  9 Jouke Luxema          -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Willem Bosman         -  Herman Wiegeraad     0-1   
 11 Jacob Bosgra          -  Metta Brandsma       1-0   
 12 Henk Dutmer           -  Durk Elzinga         0-1   

    Partijen in Ronde 23 - 26-03-2019.
  1 Roy Bons              -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg       -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Douwe Pol             -  Albert Prins         ½-½   
  4 Arthur Uyleman        -  Siemen Visser        1-0   
  5 Sjak Rijploeg         -  Henk Dutmer          1-0   
  6 Herman Wiegeraad      -  Henk Triemstra       1-0   
  7 Jacob Bosgra          -  Durk Elzinga         1-0   
  8 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Tony Westermann       -  Paring bye                 

Extern: Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Jan Drolenga, 
        Boudewijn Hoogeboom, Jan Schut, John Souhoka.


Partijen in Ronde 22 - 19-03-2019.

  1 Klaas Dijkhuizen      -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Albert Prins          -  Roy Bons             0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Piet Beetsma         0-1   
  4 Jan Drolenga          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Tony Westermann       -  Fred Luining         1-0   
  6 Douwe Pol             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Sjak Rijploeg         -  Jan Schut            1-0   
  8 Johan Visser          -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Arthur Uyleman       1-0   
 10 Herman Wiegeraad      -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Siemen Visser         -  Jacob Bosgra         1-0   
 12 Henk Dutmer           -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 21 - 12-03-2019.
  1 Roy Bons              -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Rudy Frieswijk        -  Douwe Pol            1-0   
  4 Metta Brandsma        -  Fred Luining         0-1   
  5 John Souhoka          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Jan Schut             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Siemen Visser         -  Henk Triemstra       1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Henk Dutmer          ½-½   
  9 Sjak Rijploeg         -  Paring bye                 
  Extern: Klaas Dijkhuizen, Albert Prins.

 Partijen in Ronde 20 - 05-03-2019.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Douwe Pol             -  Roy Bons             ½-½   
  3 Piet Beetsma          -  Albert Prins         ½-½   
  4 Willem Bosman         -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Tony Westermann       -  Siemen Visser        1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Metta Brandsma        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  8 Jouke Luxema          -  Jacob Bosgra         0-1   
  9 Henk Dutmer           -  Henk Triemstra       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye
 Extern:  Jan Schut, Fred Luining, John Souhoka, Arthur Uyleman

  Partijen in Ronde 19 - 26-02-2019.
Klaas Dijkhuizen      -  Tony Westermann      1-0   
Douwe Pol             -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
Roy Bons              -  John Souhoka         ½-½    
Siemen Visser         -  Albert Prins         0-1   
Durk Elzinga          -  Jan Schut            0-1   
Sjak Rijploeg         -  Arthur Uyleman       ½-½   
Willem Bosman         -  Metta Brandsma       1-0   
Henk Triemstra        -  Jouke Luxema         1-0   
Herman Wiegeraad      -  Pairing bye

Extern: Piet Beetsma, Johan Jans, Jan Drolenga, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom.    

 Partijen in Ronde 18 - 12-02-2019.
  1 Albert Prins          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Douwe Pol            1-0   
  3 John Souhoka          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Arthur Uyleman        -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Jan Drolenga          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Schut            1-0   
  7 Siemen Visser         -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Jacob Bosgra          -  Willem Bosman        1-0    

 Partijen in Ronde 17 - 05-02-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Drolenga         1-0   
  2 Fred Luining          -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Piet Beetsma         1-0   
  4 Herman Wiegeraad      -  Albert Prins         0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Durk Elzinga         1-0   
  6 Jan Schut             -  Jouke Luxema         ½-½   
  7 Tony Westermann       -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 John Souhoka          -  Siemen Visser        1-0   
  9 Sjak Rijploeg         -  Jacob Bosgra         1-0   
    Douwe Pol             -  pairing bye

  Partijen in Ronde 16 - 29-01-2019.
  1 Fred Luining          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Piet Beetsma          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Jan Drolenga         0-1   
  4 Roy Bons              -  Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Hiddo Zuiderweg       -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Albert Prins          -  Arthur Uyleman       ½-½   
  7 Jan Schut             -  John Souhoka         ½-½   
  8 Jouke Luxema          -  Siemen Visser        0-1   
  9 Willem Bosman         -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Tony Westermann       -  Henk Triemstra       1-0   
 11 Durk Elzinga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
 12 Jacob Bosgra          -  Douwe Pol            0-1    

  Partijen in Ronde 15 - 22-01-2019.
  1 Marcel Pouw           -  Roy Bons             ½-½   
  2 Arthur Uyleman        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Tony Westermann      1-0   
  4 Rudy Frieswijk        -  Albert Prins         ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Douwe Pol             -  Jouke Luxema         1-0   
  7 Henk Triemstra        -  Willem Bosman        0-1   
  8 Herman Wiegeraad      -  Sjak Rijploeg        1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Durk Elzinga         0-1   
Extern: Jan Schut, Fred Luining,John Souhoka, Siemen Visser

 Partijen in Ronde 14 - 15-01-2019.
  1 Boudewijn Hoogeboom   -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Albert Prins          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Douwe Pol             -  Fred Luining         1-0   
  6 John Souhoka          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Arthur Uyleman        -  Jan Schut            1-0   
  9 Siemen Visser         -  Willem Bosman        0-1   
 10 Jouke Luxema          -  Tony Westermann      0-1   
 11 Henk Triemstra        -  Jacob Bosgra         0-1   
 12 Sjak Rijploeg         -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 13 - 08-01-2019.
  1 Rudy Frieswijk        -  Piet Beetsma         0-1   
  2 Fred Luining          -  Jan Drolenga         1-0   
  3 Tony Westermann       -  Boudewijn Hoogeboom  0-1
  4 Herman Wiegeraad      -  Jan Schut            ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Siemen Visser        0-1   
  6 John Souhoka          -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Arthur Uyleman       0-1   
  8 Willem Bosman         -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Henk Triemstra       ½-½    
Extern: Klaas, Hiddo, Marcel, Aldert-Jan, Roy, Albert,Jan Wiebe, Douwe.

Partijen in Ronde 12 - 11-12-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Schut             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Hiddo Zuiderweg       -  Roy Bons             1-0   
  5 Albert Prins          -  Fred Luining         ½-½   
  6 Willem Bosman         -  John Souhoka         ½-½   
  7 Jan Drolenga          -  Siemen Visser        1-0   
  8 Herman Wiegeraad      -  Douwe Pol            0-1   
  9 Sjak Rijploeg         -  Tony Westermann      0-1   
 10 Durk Elzinga          -  Johan Jans           ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Metta Brandsma       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye

 Partijen in Ronde 11 - 04-12-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Douwe Pol            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Roy Bons             ½-½   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 John Souhoka          -  Albert Prins         0-1   
  5 Jan Schut             -  Jacob Bosgra         1-0   
  6 Siemen Visser         -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Tony Westermann       -  Durk Elzinga         1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Herman Wiegeraad     0-1   

Extern:  Rudy Frieswijk , Jan Drolenga , Piet Beetsma,  Johan Jans,
    Boudewijn Hoogeboom, Fred Luining 

 Partijen in Ronde 10 - 27-11-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Jan Schut            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Piet Beetsma          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Albert Prins         1-0   
  5 Herman Wiegeraad      -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Jan Drolenga          -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  7 Fred Luining          -  Siemen Visser        1-0   
  8 John Souhoka          -  Jacob Bosgra         1-0   
  9 Douwe Pol             -  Henk Triemstra       1-0   
 10 Sjak Rijploeg         -  Jouke Luxema         1-0  

 Partijen in Ronde 9 - 20-11-2018.
  1 Albert Prins          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Roy Bons             0-1   
  3 Douwe Pol             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Jacob Bosgra          -  Tony Westermann      ½-½   
  5 Henk Triemstra        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  6 Arthur Uyleman        -  Jouke Luxema         1-0    

Partijen in Ronde 8 - 13-11-2018.

   1 Hiddo Zuiderweg      -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Albert Prins          -  Douwe Pol            1-0   
  5 Fred Luining          -  Piet Beetsma         0-1   
  6 Siemen Visser         -  Jan Schut            0-1   
  7 Roy Bons              -  Jacob Bosgra         1-0   
  8 Tony Westermann       -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Herman Wiegeraad      -  Arthur Uyleman       ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Jan Drolenga         0-1 

Partijen in Ronde 7 - 06-11-2018.
  1 Rudy Frieswijk        -  Fred Luining         1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Herman Wiegeraad     1-0   
  3 Jan Schut             -  Piet Beetsma         ½-½   
  4 Siemen Visser         -  Tony Westermann      1-0   
  5 John Souhoka          -  Jouke Luxema         1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Jacob Bosgra         0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Henk Triemstra       1-0   
    Arthur Uyleman        -  Pairing bye
    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol,Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig Extern

 Partijen in Ronde 6 - 30-10-2018.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Albert Prins         ½-½   
  4 Douwe Pol             -  Jan Schut            1-0   
  5 Dick Visser           -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Tony Westermann       -  Piet Beetsma         0-1R  
  7 Herman Wiegeraad      -  John Souhoka         1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Durk Elzinga         ½-½   
  9 Roy Bons              -  Jan Drolenga         1-0   
 10 Jacob Bosgra          -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Arthur Uyleman        -  Henk Triemstra       1-0    

Partijen in Ronde 5 - 16-10-2018.
 1 Marcel Pouw           - Klaas Dijkhuizen ½-½ 
 2 Jan Wiebe van Veen    - Jan Schut        1-0 
 3 Albert Prins          - Siemen Visser    1-0 
 4 Metta Brandsma        - Douwe Pol        0-1 
 5 Tony Westermann       - Sjak Rijploeg    1-0 
 6 Jacob Bosgra          - Herman Wiegeraad ½-½ 
 7 John Souhoka          - Arthur Uyleman   1-0 
 8 Jouke Luxema          - Durk Elzinga     0-1 
 9 Henk Triemstra        - Roy Bons         0-1 
 
 Johan Jans, Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom:
 Afwezig voor club.

Partijen in Ronde 4 - 09-10-2018.
  1 Jan Schut             -  Fred Luining         ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Tony Westermann      1-0   
  3 Herman Wiegeraad      -  Siemen Visser        0-1   
  4 Piet Beetsma          -  Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  5 Durk Elzinga          -  Dick Vsser           0-1   
  6 Jouke Luxema          -  Henk Triemstra       1-0   
    John Souhoka          -  Pairing bye

    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol, Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig voor club    

Partijen in Ronde 3     02-10-2018.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Marcel Pouw          ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Schut            ½-½   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Albert Prins         1-0   
  4 Piet Beetsma          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  5 Fred Luining          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  6 Tony Westermann       -  Douwe Pol            ½-½   
  7 Siemen Visser         -  John Souhoka         1-0   
  8 Boudewijn Hoogeboom   -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Durk Elzinga         0-1   
 10 Johan Jans            -  Sjak Rijploeg        ½-½  

    Partijen in Ronde 2      25-09-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Fred Luining         1-0   
  2 Albert Prins          -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Douwe Pol             -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Siemen Visser         -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Jan Schut             -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Herman Wiegeraad      -  Metta Brandsma       1-0   
  7 Dick Visser           -  Henk Triemstra       1-0   
    Durk Elzinga          -  Pairing bye

In de eerste ronde stond meteen de wedstrijd tussen Hiddo en Klaas op het programma. Na een lange strijd stond er een toreneindspel op het bord waarin Hiddo een paard en pion had tegen twee pionnen. De stand werd na twaalf uur remise gegeven.

De eerste partij van Hiddo tegen Klaas werd een langdurig en spannend gevecht...
Partijen in Ronde 1 - 11-09-2018.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Roy Bons              -  Marcel Pouw          0-1R  
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Albert Prins         ½-½   
  4 Piet Beetsma          -  Douwe Pol            ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  6 Jan Schut             -  Tony Westermann      ½-½   
  7 Fred Luining          -  Dick Visser          1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Herman Wiegeraad     ½-½   
  9 Durk Elzinga          -  Siemen Visser        0-1   
 10 Henk Triemstra        -  John Souhoka         0-1   
 11 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0R  
    Jouke had zich afgemeld bij Jan S en krijgt afwezigheidspunten.