Interne competitie r22

  Rangschikking na Ronde 22 - 19-03-2019.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen        747  17  13   4   0  15,0  1933  1663  2013  1,31
  2 Marcel Pouw             656  13  10   3   0  11,5  1896  1655  1993  1,20
  3 Roy Bons                554  15   8   5   2  10,5  1763  1614  1805  1,67
  4 Hiddo Zuiderweg         538  12   7   3   2   8,5  1826  1673  1827  0,60
  5 Jan Wiebe van Veen      485  18   6   7   5   9,5  1734  1690  1710 -0,51
  6 Piet Beetsma            469  17   4   9   4   8,5  1681  1676  1655 -0,58
  7 Albert Prins            448  18   5   8   5   9,0  1695  1635  1635 -1,08
  8 Rudy Frieswijk          437  14   6   3   5   7,5  1619  1624  1649  0,56
  9 Boudewijn Hoogeboom     421  18   8   4   6  10,0  1551  1545  1584  1,07
 10 Tony Westermann         407  20  11   3   6  12,5  1537  1421  1534  0,71
 11 Jan Drolenga            373  11   6   0   5   6,0  1634  1461  1493 -1,05
 12 Douwe Pol               369  18   8   3   7   9,5  1634  1492  1511 -1,26
 13 Fred Luining            363  14   5   2   7   6,0  1469  1547  1497  0,47
 14 Jan Schut               344  19   5   7   7   8,5  1482  1479  1442 -1,07
 15 Siemen Visser           318  19  10   0   9  10,0  1386  1374  1392  0,38
 16 John Souhoka            315  17   6   3   8   7,5  1336  1427  1386  0,79
 17 Arthur Uyleman          301  12   4   4   4   6,0  1415  1359  1359 -0,59
 18 Sjak Rijploeg           297  16   7   4   5   9,0  1342  1288  1331  0,25
 19 Johan Jans              259   2   0   2   0   1,0  1585  1320  1320 -0,64
 20 Herman Wiegeraad        255  20   7   4   9   9,0  1238  1326  1291  0,94
 21 Willem Bosman           220  10   4   1   5   4,5  1300  1268  1233 -0,67
 22 Jacob Bosgra            215  15   5   2   8   6,0  1254  1334  1264 -0,09
 23 Henk Dutmer             199   3   2   1   0   2,5  1200   899  1178 -0,06
 24 Johan Visser            198   1   1   0   0   1,0  1631  1336  2136  0,15
 25 Durk Elzinga            190  14   4   2   8   5,0  1299  1300  1198 -1,72
 26 Metta Brandsma          112  10   0   1   9   0,5   852  1256   745 -0,77
 27 Henk Triemstra           99  18   2   1  15   2,5   925  1323  1006 -0,10
 28 Jouke Luxema             98  19   2   2  15   3,0   919  1305  1015  0,28

 Partijen in Ronde 22 - 19-03-2019.

  1 Klaas Dijkhuizen      -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Albert Prins          -  Roy Bons             0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Piet Beetsma         0-1   
  4 Jan Drolenga          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Tony Westermann       -  Fred Luining         1-0   
  6 Douwe Pol             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Sjak Rijploeg         -  Jan Schut            1-0   
  8 Johan Visser          -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Arthur Uyleman       1-0   
 10 Herman Wiegeraad      -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Siemen Visser         -  Jacob Bosgra         1-0   
 12 Henk Dutmer           -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 21 - 12-03-2019.
  1 Roy Bons              -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Rudy Frieswijk        -  Douwe Pol            1-0   
  4 Metta Brandsma        -  Fred Luining         0-1   
  5 John Souhoka          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Jan Schut             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Siemen Visser         -  Henk Triemstra       1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Henk Dutmer          ½-½   
  9 Sjak Rijploeg         -  Paring bye                 
  Extern: Klaas Dijkhuizen, Albert Prins.

 Partijen in Ronde 20 - 05-03-2019.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Douwe Pol             -  Roy Bons             ½-½   
  3 Piet Beetsma          -  Albert Prins         ½-½   
  4 Willem Bosman         -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Tony Westermann       -  Siemen Visser        1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Metta Brandsma        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  8 Jouke Luxema          -  Jacob Bosgra         0-1   
  9 Henk Dutmer           -  Henk Triemstra       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye
 Extern:  Jan Schut, Fred Luining, John Souhoka, Arthur Uyleman

  Partijen in Ronde 19 - 26-02-2019.
Klaas Dijkhuizen      -  Tony Westermann      1-0   
Douwe Pol             -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
Roy Bons              -  John Souhoka         ½-½    
Siemen Visser         -  Albert Prins         0-1   
Durk Elzinga          -  Jan Schut            0-1   
Sjak Rijploeg         -  Arthur Uyleman       ½-½   
Willem Bosman         -  Metta Brandsma       1-0   
Henk Triemstra        -  Jouke Luxema         1-0   
Herman Wiegeraad      -  Pairing bye

Extern: Piet Beetsma, Johan Jans, Jan Drolenga, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom.    

 Partijen in Ronde 18 - 12-02-2019.
  1 Albert Prins          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Douwe Pol            1-0   
  3 John Souhoka          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Arthur Uyleman        -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Jan Drolenga          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Schut            1-0   
  7 Siemen Visser         -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Jacob Bosgra          -  Willem Bosman        1-0    

 Partijen in Ronde 17 - 05-02-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Drolenga         1-0   
  2 Fred Luining          -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Piet Beetsma         1-0   
  4 Herman Wiegeraad      -  Albert Prins         0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Durk Elzinga         1-0   
  6 Jan Schut             -  Jouke Luxema         ½-½   
  7 Tony Westermann       -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 John Souhoka          -  Siemen Visser        1-0   
  9 Sjak Rijploeg         -  Jacob Bosgra         1-0   
    Douwe Pol             -  pairing bye

  Partijen in Ronde 16 - 29-01-2019.
  1 Fred Luining          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Piet Beetsma          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Jan Drolenga         0-1   
  4 Roy Bons              -  Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Hiddo Zuiderweg       -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Albert Prins          -  Arthur Uyleman       ½-½   
  7 Jan Schut             -  John Souhoka         ½-½   
  8 Jouke Luxema          -  Siemen Visser        0-1   
  9 Willem Bosman         -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Tony Westermann       -  Henk Triemstra       1-0   
 11 Durk Elzinga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
 12 Jacob Bosgra          -  Douwe Pol            0-1    

  Partijen in Ronde 15 - 22-01-2019.
  1 Marcel Pouw           -  Roy Bons             ½-½   
  2 Arthur Uyleman        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Tony Westermann      1-0   
  4 Rudy Frieswijk        -  Albert Prins         ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Douwe Pol             -  Jouke Luxema         1-0   
  7 Henk Triemstra        -  Willem Bosman        0-1   
  8 Herman Wiegeraad      -  Sjak Rijploeg        1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Durk Elzinga         0-1   
Extern: Jan Schut, Fred Luining,John Souhoka, Siemen Visser

 Partijen in Ronde 14 - 15-01-2019.
  1 Boudewijn Hoogeboom   -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Albert Prins          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Douwe Pol             -  Fred Luining         1-0   
  6 John Souhoka          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Arthur Uyleman        -  Jan Schut            1-0   
  9 Siemen Visser         -  Willem Bosman        0-1   
 10 Jouke Luxema          -  Tony Westermann      0-1   
 11 Henk Triemstra        -  Jacob Bosgra         0-1   
 12 Sjak Rijploeg         -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 13 - 08-01-2019.
  1 Rudy Frieswijk        -  Piet Beetsma         0-1   
  2 Fred Luining          -  Jan Drolenga         1-0   
  3 Tony Westermann       -  Boudewijn Hoogeboom  0-1
  4 Herman Wiegeraad      -  Jan Schut            ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Siemen Visser        0-1   
  6 John Souhoka          -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Arthur Uyleman       0-1   
  8 Willem Bosman         -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Henk Triemstra       ½-½    
Extern: Klaas, Hiddo, Marcel, Aldert-Jan, Roy, Albert,Jan Wiebe, Douwe.

Partijen in Ronde 12 - 11-12-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Schut             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Hiddo Zuiderweg       -  Roy Bons             1-0   
  5 Albert Prins          -  Fred Luining         ½-½   
  6 Willem Bosman         -  John Souhoka         ½-½   
  7 Jan Drolenga          -  Siemen Visser        1-0   
  8 Herman Wiegeraad      -  Douwe Pol            0-1   
  9 Sjak Rijploeg         -  Tony Westermann      0-1   
 10 Durk Elzinga          -  Johan Jans           ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Metta Brandsma       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye

 Partijen in Ronde 11 - 04-12-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Douwe Pol            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Roy Bons             ½-½   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 John Souhoka          -  Albert Prins         0-1   
  5 Jan Schut             -  Jacob Bosgra         1-0   
  6 Siemen Visser         -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Tony Westermann       -  Durk Elzinga         1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Herman Wiegeraad     0-1   

Extern:  Rudy Frieswijk , Jan Drolenga , Piet Beetsma,  Johan Jans,
    Boudewijn Hoogeboom, Fred Luining 

 Partijen in Ronde 10 - 27-11-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Jan Schut            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Piet Beetsma          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Albert Prins         1-0   
  5 Herman Wiegeraad      -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Jan Drolenga          -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  7 Fred Luining          -  Siemen Visser        1-0   
  8 John Souhoka          -  Jacob Bosgra         1-0   
  9 Douwe Pol             -  Henk Triemstra       1-0   
 10 Sjak Rijploeg         -  Jouke Luxema         1-0  

 Partijen in Ronde 9 - 20-11-2018.
  1 Albert Prins          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Roy Bons             0-1   
  3 Douwe Pol             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Jacob Bosgra          -  Tony Westermann      ½-½   
  5 Henk Triemstra        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  6 Arthur Uyleman        -  Jouke Luxema         1-0    

Partijen in Ronde 8 - 13-11-2018.

   1 Hiddo Zuiderweg      -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Albert Prins          -  Douwe Pol            1-0   
  5 Fred Luining          -  Piet Beetsma         0-1   
  6 Siemen Visser         -  Jan Schut            0-1   
  7 Roy Bons              -  Jacob Bosgra         1-0   
  8 Tony Westermann       -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Herman Wiegeraad      -  Arthur Uyleman       ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Jan Drolenga         0-1 

Partijen in Ronde 7 - 06-11-2018.
  1 Rudy Frieswijk        -  Fred Luining         1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Herman Wiegeraad     1-0   
  3 Jan Schut             -  Piet Beetsma         ½-½   
  4 Siemen Visser         -  Tony Westermann      1-0   
  5 John Souhoka          -  Jouke Luxema         1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Jacob Bosgra         0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Henk Triemstra       1-0   
    Arthur Uyleman        -  Pairing bye
    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol,Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig Extern

 Partijen in Ronde 6 - 30-10-2018.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Albert Prins         ½-½   
  4 Douwe Pol             -  Jan Schut            1-0   
  5 Dick Visser           -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Tony Westermann       -  Piet Beetsma         0-1R  
  7 Herman Wiegeraad      -  John Souhoka         1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Durk Elzinga         ½-½   
  9 Roy Bons              -  Jan Drolenga         1-0   
 10 Jacob Bosgra          -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Arthur Uyleman        -  Henk Triemstra       1-0    

Partijen in Ronde 5 - 16-10-2018.
 1 Marcel Pouw           - Klaas Dijkhuizen ½-½ 
 2 Jan Wiebe van Veen    - Jan Schut        1-0 
 3 Albert Prins          - Siemen Visser    1-0 
 4 Metta Brandsma        - Douwe Pol        0-1 
 5 Tony Westermann       - Sjak Rijploeg    1-0 
 6 Jacob Bosgra          - Herman Wiegeraad ½-½ 
 7 John Souhoka          - Arthur Uyleman   1-0 
 8 Jouke Luxema          - Durk Elzinga     0-1 
 9 Henk Triemstra        - Roy Bons         0-1 
 
 Johan Jans, Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom:
 Afwezig voor club.

Partijen in Ronde 4 - 09-10-2018.
  1 Jan Schut             -  Fred Luining         ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Tony Westermann      1-0   
  3 Herman Wiegeraad      -  Siemen Visser        0-1   
  4 Piet Beetsma          -  Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  5 Durk Elzinga          -  Dick Vsser           0-1   
  6 Jouke Luxema          -  Henk Triemstra       1-0   
    John Souhoka          -  Pairing bye

    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol, Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig voor club    

Partijen in Ronde 3     02-10-2018.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Marcel Pouw          ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Schut            ½-½   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Albert Prins         1-0   
  4 Piet Beetsma          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  5 Fred Luining          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  6 Tony Westermann       -  Douwe Pol            ½-½   
  7 Siemen Visser         -  John Souhoka         1-0   
  8 Boudewijn Hoogeboom   -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Durk Elzinga         0-1   
 10 Johan Jans            -  Sjak Rijploeg        ½-½  

    Partijen in Ronde 2      25-09-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Fred Luining         1-0   
  2 Albert Prins          -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Douwe Pol             -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Siemen Visser         -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Jan Schut             -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Herman Wiegeraad      -  Metta Brandsma       1-0   
  7 Dick Visser           -  Henk Triemstra       1-0   
    Durk Elzinga          -  Pairing bye

In de eerste ronde stond meteen de wedstrijd tussen Hiddo en Klaas op het programma. Na een lange strijd stond er een toreneindspel op het bord waarin Hiddo een paard en pion had tegen twee pionnen. De stand werd na twaalf uur remise gegeven.

De eerste partij van Hiddo tegen Klaas werd een langdurig en spannend gevecht...
Partijen in Ronde 1 - 11-09-2018.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Roy Bons              -  Marcel Pouw          0-1R  
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Albert Prins         ½-½   
  4 Piet Beetsma          -  Douwe Pol            ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  6 Jan Schut             -  Tony Westermann      ½-½   
  7 Fred Luining          -  Dick Visser          1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Herman Wiegeraad     ½-½   
  9 Durk Elzinga          -  Siemen Visser        0-1   
 10 Henk Triemstra        -  John Souhoka         0-1   
 11 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0R  
    Jouke had zich afgemeld bij Jan S en krijgt afwezigheidspunten.