R19 Interne competitie

Rangschikking na Ronde 19   20-02-2018.

Pos Cat Naam                  Score Prt   W   R   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We  S
  1 A   Hiddo Zuiderweg         565  12   7   4   9,0  1880  1735  1925  0,76  0
  2 A   Klaas Dijkhuizen        522  14   9   2  10,0  1859  1721  1880  0,68  0
  3 B   Piet Beetsma            507  14   5   7   8,5  1736  1688  1764  0,76  0
  4 A   Marcel Pouw             491  19  10   6  13,0  1855  1657  1791 -0,65  1
  5 A   Albert Prins            469  12   3   7   6,5  1687  1728  1757  1,17  0
  6 B   Douwe Pol               454  14   5   5   7,5  1697  1724  1749  1,01  0
  7 A   Ramon Middeljans        418  11   7   0   7,0  1813  1702  1800  0,23 -1
  8 B   Jan Drolenga            407  11   5   4   7,0  1622  1689  1786  2,46 -1
  9 A   Jan Wiebe van Veen      376  12   4   4   6,0  1736  1608  1608 -1,70  0
 10 A   Roy Bons                362  13   4   3   5,5  1796  1686  1632 -2,49 -1
 11 B   Rudy Frieswijk          350  14   6   4   8,0  1642  1598  1648  0,38  2
 12 B   Jan Schut               314  14   4   4   6,0  1544  1556  1506 -0,79  0
 13 B   Fred Luining            301  12   2   6   5,0  1462  1561  1502  0,37  0
 14 B   Boudewijn Hoogeboom     300  16   6   3   7,5  1598  1483  1462 -1,98  2
 15 C   Sjak Rijploeg           287  17   7   4   9,0  1350  1425  1446  1,88  1
 16 C   Jacob Bosgra            273  16   6   4   8,0  1272  1370  1370  1,75  0
 17 B   Arthur Uyleman          266  14   7   2   8,0  1352  1298  1348  0,39  0
 18 C   Siemen Visser           235  16   7   3   8,5  1386  1266  1313 -0,81 -3
 19 C   Harm Buter              235  16   5   4   7,0  1345  1394  1350 -0,10  0
 20 C   Durk Elzinga            230  12   5   2   6,0  1318  1348  1348  0,51 -2
 21 B   John Souhoka            230  16   6   2   7,0  1323  1343  1272 -1,08  1
 22 C   Alex van Huisstede      212  11   7   0   7,0  1617  1325  1422 -1,20 -1
 23 A   Mario van der Raad      186   5   3   0   3,0  1899  1228  1298 -1,54 -1
 24 C   Herman Wiegeraad        186  14   4   4   6,0  1184  1234  1184 -0,37  2
 25 A   Roelof Rubingh          181   4   2   1   2,5  1775  1714  1803  0,17  0
 26 C   Diede Wakkers           139   2   0   0   0,0  1000  1056   256 -0,86  0
 27 C   Henk Triemstra          115  14   3   2   4,0   927  1315  1156  1,73  0
 28 B   Johan Jans               73   1   1   0   1,0  1616  1386  2186  0,21  1
 29 C   Metta Brandsma           68  14   1   1   1,5   852  1241   873 -0,39  0
 30 C   Jouke Luxema             49  13   1   0   1,0   896  1308   876 -1,09 -1

 Partijen in Ronde 19 - 20-02-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Roy Bons             ½-½   
  3 Albert Prins          -  Douwe Pol            ½-½   
  4 Rudy Frieswijk        -  Jan Drolenga         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Schut            1-0   
  6 Fred Luining          -  Jacob Bosgra         ½-½   
  7 John Souhoka          -  Siemen Visser        0-1   
  8 Arthur Uyleman        -  Alex van Huisstede   1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Harm Buter           0-1   
 10 Herman Wiegeraad      -  Diede Wakkers        1-0   
 
    Partijen in Ronde 18  - 13-02-2018.
  1 Douwe Pol             -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Jan Drolenga          -  Piet Beetsma         1-0   
  3 Jan Schut             -  Marcel Pouw          1-0   
  4 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  5 Albert Prins          -  Roy Bons             1-0   
  6 Rudy Frieswijk        -  Fred Luining         1-0   
  7 Sjak Rijploeg         -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  8 John Souhoka          -  Durk Elzinga         0-1   
  9 Jacob Bosgra          -  Siemen Visser        1-0   
 10 Harm Buter            -  Arthur Uyleman       0-1   
 11 Herman Wiegeraad      -  Mario van der Raad   1-0   
 12 Diede Wakkers         -  Henk Triemstra       0-1   
 13 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0   

Partijen in Ronde 17 - 06-02-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Albert Prins         ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Jan Drolenga          -  Harm Buter           1-0   
  4 Jan Schut             -  Sjak Rijploeg        ½-½   
  5 Henk Triemstra        -  Jacob Bosgra         ½-½   
  6 Metta Brandsma        -  John Souhoka         0-1   
  7 Arthur Uyleman        -  Durk Elzinga         ½-½   
  8 Siemen Visser         -  Herman Wiegeraad     ½-½   
  9 Fred Luining          -  Paring bye                 

Extern speelden:
Roelof, Klaas, Roy, Hiddo, Mario, Douwe, Boudewijn.
 
Partijen in Ronde 16 - 30-01-2018.
  1 Douwe Pol             -  Piet Beetsma         ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Marcel Pouw          0-1   
  3 Roy Bons              -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Albert Prins          -  Jan Schut            1-0   
  5 Arthur Uyleman        -  Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Alex van Huisstede    -  Harm Buter           1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom   -  Jacob Bosgra         1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Siemen Visser        ½-½   
  9 Jouke Luxema          -  John Souhoka         0-1   
 10 Henk Triemstra        -  Mario van der Raad   0-1   
 11 Herman Wiegeraad      -  Metta Brandsma       ½-½    

Partijen in Ronde 15 - 23-01-2018.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Ramon Middeljans     1-0   
  2 Marcel Pouw           -  Fred Luining         1-0   
  3 Rudy Frieswijk        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Jacob Bosgra          -  Jan Schut            ½-½   
  5 Harm Buter            -  Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  6 John Souhoka          -  Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Siemen Visser         -  Arthur Uyleman       ½-½   
  8 Alex van Huisstede    -  Henk Triemstra       1-0   
  9 Durk Elzinga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
 10 Mario van der Raad    -  Jouke Luxema         1-0   

Extern: Jan Wiebe, Albert, Douwe, Piet

Partijen in Ronde 14 - 16-01-2018.
  1 Rudy Frieswijk        -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Ramon Middeljans      -  Douwe Pol            0-1   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Piet Beetsma         0-1   
  4 Marcel Pouw           -  Albert Prins         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  6 Fred Luining          -  Arthur Uyleman       1-0   
  7 Jacob Bosgra          -  Mario van der Raad   0-1   
  8 Harm Buter            -  Metta Brandsma       1-0   
  9 Durk Elzinga          -  Siemen Visser        0-1   
 10 Henk Triemstra        -  Sjak Rijploeg        0-1   
 11 Roy Bons              -  Paring bye  

Partijen in Ronde 13 - 09-01-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Marcel Pouw          ½-½   
  2 Douwe Pol             -  Jan Drolenga         0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Rudy Frieswijk       1-0   (zie analyse)
  4 Jan Schut             -  Fred Luining         ½-½   
  5 Arthur Uyleman        -  John Souhoka         1-0   
  6 Henk Triemstra        -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  7 Metta Brandsma        -  Durk Elzinga         0-1   
  8 Sjak Rijploeg         -  Jouke Luxema         1-0   

Extern speelden: 
Harm,Siemen,Herman,Jacob.
Mario,Roy,Klaas,Hiddo,Aldert-Jan,Roelof,Ramon,Albert.

  Partijen in Ronde 12    - 19-12-2017.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Piet Beetsma         ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Douwe Pol            ½-½   
  3 Albert Prins          -  Ramon Middeljans     0-1   
  4 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Schut            1-0   
  5 Jan Wiebe van Veen    -  Jan Drolenga         ½-½   
  6 Fred Luining          -  Roy Bons             ½-½   
  7 Rudy Frieswijk        -  Jacob Bosgra         1-0   
  8 John Souhoka          -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  9 Durk Elzinga          -  Alex van Huisstede   0-1   
 10 Siemen Visser         -  Harm Buter           0-1   
 11 Sjak Rijploeg         -  Metta Brandsma       1-0   
 12 Herman Wiegeraad      -  Arthur Uyleman       0-1   
 13 Mario van der Raad    -  Paring bye          

  Partijen in Ronde 11    - 12-12-2017.
  1 Ramon Middeljans      -  Marcel Pouw          1-0   
  2 Jan Drolenga          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Roy Bons              -  Sjak Rijploeg        1-0   
  4 John Souhoka          -  Fred Luining         ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  6 Metta Brandsma        -  Siemen Visser        0-1   
  7 Jouke Luxema          -  Alex van Huisstede   0-1   
  8 Arthur Uyleman        -  Henk Triemstra       1-0   
  9 Hiddo Zuiderweg       -  Paring bye                 

Johan Jans,Jan Wiebe van Veen,Albert Prins,Douwe Pol,Piet Beetsma,Rudy Frieswijk,Boudewijn Hoogeboom: afwezig voor club.

  Partijen in Ronde 10    - 28-11-2017.
  1 Jan Drolenga          -  Marcel Pouw          ½-½   
  2 Fred Luining          -  Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Schut             -  John Souhoka         1-0   
  4 Harm Buter            -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Rudy Frieswijk        -  Durk Elzinga         1-0   
  6 Sjak Rijploeg         -  Jacob Bosgra         0-1   
  7 Boudewijn Hoogeboom   -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Siemen Visser        0-1    

  Partijen in Ronde 9     - 21-11-2017.
  1 Marcel Pouw           -  Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg       -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Harm Buter            -  Ramon Middeljans     0-1   
  4 Roy Bons              -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Herman Wiegeraad      -  Sjak Rijploeg        ½-½   
  6 Jacob Bosgra          -  Jouke Luxema         1-0   
  7 Siemen Visser         -  Henk Triemstra       1-0   
  8 Metta Brandsma        -  Paring bye                 

Afwezig voor club:
Jan Drolenga, Jan Schut, Fred Luining, Arthur Uyleman, John Souhoka, Durk Elzinga,  
Jan Wiebe van Veen, Albert Prins, Douwe Pol, Piet Beetsma.

 
  Partijen in Ronde 8  - 14-11-2017.
  1 Marcel Pouw           -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Piet Beetsma          -  Ramon Middeljans     1-0   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Siemen Visser        1-0   
  4 Fred Luining          -  Albert Prins         0-1   
  5 Douwe Pol             -  Jan Schut            1-0   
  6 Boudewijn Hoogeboom   -  Roy Bons             0-1   
  7 Jan Wiebe van Veen    -  Sjak Rijploeg        ½-½   
  8 John Souhoka          -  Harm Buter           ½-½   
  9 Jacob Bosgra          -  Durk Elzinga         0-1   
 10 Alex van Huisstede    -  Metta Brandsma       1-0   
 11 Henk Triemstra        -  Herman Wiegeraad     ½-½   
 12 Jouke Luxema          -  Arthur Uyleman       0-1    

    Partijen in Ronde 7   - 07-11-2017.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Jan Drolenga         1-0   
  2 Roelof Rubingh        -  Marcel Pouw          0-1   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Albert Prins         1-0   
  4 Piet Beetsma          -  Jan Schut            1-0   
  5 Douwe Pol             -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Roy Bons              -  John Souhoka         1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  8 Henk Triemstra        -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Arthur Uyleman        -  Metta Brandsma       1-0   
Afwezig voor de club: 
Harm Buter, Sjak Rijploeg, Jacob Bosgra, Herman Wiegeraad.

Partijen in Ronde 6       - 31-10-2017.
  1 Albert Prins          -  Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  2 Ramon Middeljans      -  Klaas Dijkhuizen     1-0   
  3 Roelof Rubingh        -  Douwe Pol            1-0   
  4 Roy Bons              -  Marcel Pouw          0-1   
  5 Jan Wiebe van Veen    -  Piet Beetsma         0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom   -  Alex van Huisstede   1-0   
  7 Sjak Rijploeg         -  Rudy Frieswijk       0-1   
  8 Harm Buter            -  Henk Triemstra       1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Jacob Bosgra         0-1   
 10 Herman Wiegeraad      -  Jouke Luxema         1-0   
Afwezig voor de club: Jan Drolenga, Jan Schut, Fred Luining, 
Arthur Uyleman, John Souhoka,Durk Elzinga.
 
    Partijen in Ronde 5   - 17-10-2017.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Hiddo Zuiderweg      ½-½
  2 Ramon Middeljans      -  Roy Bons             1-0
  3 Marcel Pouw           -  Sjak Rijploeg        1-0
  4 Alex van Huisstede    -  Jacob Bosgra         1-0 
  5 Siemen Visser         -  John Souhoka         0-1 R   
  6 Henk Triemstra        -  Durk Elzinga         0-1 
  7 Arthur Uyleman        -  Harm Buter           0-1 
  8 Jouke Luxema          -  Metta Brandsma       1-0

Jan Wiebe,Albert,Douwe,Piet,
Boudewijn,Jan D.,Jan S.,Fred:  Afw voor club  

    Partijen in Ronde 4   - 10-10-2017.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Roy Bons             1-0   
  2 Douwe Pol             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Albert Prins          -  Roelof Rubingh       ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Drolenga         0-1   
  5 Piet Beetsma          -  Fred Luining         ½-½   
  6 Rudy Frieswijk        -  Ramon Middeljans     0-1   
  7 Marcel Pouw           -  Alex van Huisstede   1-0   
  8 Jan Schut             -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  9 Johan Jans            -  Siemen Visser        1-0   
 10 Sjak Rijploeg         -  Harm Buter           1-0   
 11 Jacob Bosgra          -  Arthur Uyleman       1-0   
 12 John Souhoka          -  Herman Wiegeraad     1-0   
 13 Metta Brandsma        -  Henk Triemstra       0-1   
 
    Partijen in Ronde 3   - 03-10-2017.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Douwe Pol            ½-½   
  2 Roy Bons              -  Piet Beetsma         1-0   
  3 Mario van der Raad    -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Jan Drolenga          -  Albert Prins         ½-½   
  5 Alex van Huisstede    -  Roelof Rubingh       0-1   
  6 Fred Luining          -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  7 Jouke Luxema          -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Sjak Rijploeg         -  Ramon Middeljans     0-1   
  9 Harm Buter            -  Marcel Pouw          0-1   
 10 Durk Elzinga          -  Jan Schut            0-1   
 11 Herman Wiegeraad      -  Siemen Visser        0-1   
 12 John Souhoka          -  Metta Brandsma       1-0  

   Partijen in Ronde 2   - 19-09-2017.
 1 Jan Wiebe van Veen    -  Douwe Pol            0-1   
 2 Piet Beetsma          -  Sjak Rijploeg        1-0   
 3 Rudy Frieswijk        -  Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
 4 Marcel Pouw           -  John Souhoka         1-0   
 5 Herman Wiegeraad      -  Fred Luining         0-1   
 6 Harm Buter            -  Durk Elzinga         ½-½   
 7 Jan Schut             -  Jacob Bosgra         1-0   
 8 Siemen Visser         -  Jouke Luxema         1-0   
   Klaas, Roy, Mario, Hiddo, Ramon, Roelof, Rick, Albert: Afw. voor club.

    Partijen in Ronde 1   - 12-09-2017.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Roy Bons             ½-½   
  2 Ramon Middeljans      -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Rick Kompaan          -  Marcel Pouw          1-0   
  4 Douwe Pol             -  Albert Prins         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Piet Beetsma         ½-½   
  6 Jan Schut             -  Jan Drolenga         0-1   
  7 Sjak Rijploeg         -  John Souhoka         1-0   
  8 Jacob Bosgra          -  Harm Buter           ½-½   
  9 Brandsma Metta        -  Herman Wiegeraad     0-1   
 10 Siemen Visser         -  Alex van Huisstede   0-1   
 11 Jan Wiebe van Veen    -  Paring bye                 

Eerste clubavond

Op de eerste clubavond van het nieuwe seizoen werd er een rapidschaak toernooi gespeeld. Klaas en Hiddo kwamen gedeeld op de eerste plaats met 2.5 bordpunten.

Nieuwe interne competitieleider: Douwe Pol is de nieuwe competitieleider !

    Naam               Score  WP   SB   Ro   TPR   W-We
 1. Dijkhuizen, Klaas    2.5  5.5  4.25 1852 1933 +0.34
    Zuiderweg, Hiddo     2.5  4.5  3.25 1847 1984 +0.57
 3. Pol, Douwe           2.0  4.5  2.00 1676 1702 +0.21
    Middeljans, Ramon    2.0  4.0  1.50 1834 1704 -0.31
    Schut, Jan           2.0  2.5  0.50 1530 2133 +0.49
 6. Hoogeboom, Boudewijn 1.5  5.0  2.25 1603 1580 +0.00
    Bons, Roy            1.5  3.0  0.75 1860 1563 -1.03
 8. Wiegeraad, Herman    1.0  5.0  1.50 1196 1596 +0.84
    Jans, Johan          1.0  5.0  1.50 1626 1543 -0.13
    Luining, Fred        1.0  5.0  0.50 1457 1524 +0.08
    Rijploeg, Sjak       1.0  5.0  0.50 1313  822 -0.30
    Bosgra, Jacob        1.0  3.0  0.00 1261  759 -0.33
13. Souhoka, John        0.0  6.5  0.00 1353  879 -0.43

Roy clubkampioen 2016-2017

Door het winnen van de tweede partij om het clubkampioenschap werd Roy Bons de clubkampioen van het seizoen 2016-2017. De eindstand in de match tussen Klaas en Roy werd werd 0.5-1.5




De tweede partij om het clubkampioenschap
De tweede partij om het clubkampioenschap

1e partij clubkampioenschap

De eerste partij om het clubkampioenschap 2016-2017 tussen Roy en Klaas werd weer een lange ingewikkelde partij, met wat commentaar van Fritz 13. Hieronder staat het laatste gedeelte van de partij. Volgende week speelt Klaas met wit.




De eerste partij om het clubkampioenschap