Interne competitie ronde 1

SC Lewenborg 2018-2019 -  - Interne Competitie 2019-2020
Partijen in Ronde 1 - 10-09-2019.
  1 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Piet Beetsma         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  4 Douwe Pol            - Jan Drolenga         0-1   
  5 Edim Salihbegovic    - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         ½-½   
  8 Willem Bosman        - Durk Elzinga         ½-½   
  9 Henk Dutmer          - Herman Wiegeraad     ½-½   
 10 Jouke Luxema         - Henk Triemstra       1-0   
 11 Jan Schut            - Paring bye                 

SC Lewenborg 2018-2019 -  - Interne Competitie 2019-2020

Rangschikking na Ronde 1 - 10-09-2019.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Jan Wiebe van Veen       81   1   1   0   0   1,0  1721  1688  2488  0,45
  2 Edim Salihbegovic        78   1   1   0   0   1,0  2090  1544  2344  0,03
  3 Jan Drolenga             72   1   1   0   0   1,0  1620  1611  2411  0,49
  4 Klaas Dijkhuizen         65   1   0   1   0   0,5  1902  1785  1785 -0,16
  5 Roy Bons                 64   1   0   1   0   0,5  1785  1902  1902  0,16
  6 Fred Luining             61   1   1   0   0   1,0  1452  1394  2194  0,42
  7 Albert Prins             58   1   0   1   0   0,5  1632  1642  1642  0,01
  8 Tony Westermann          58   1   0   1   0   0,5  1642  1632  1632 -0,01
  9 Hiddo Zuiderweg          57   0   0   0   0   0,0  1853              0,00
 10 Rudy Frieswijk           48   0   0   0   0   0,0  1616              0,00
 11 Jan Schut                48   0   0   0   0   0,0  1481              0,00
 12 Johan Jans               45   0   0   0   0   0,0  1578              0,00
 13 Jouke Luxema             43   1   1   0   0   1,0   901   961  1761  0,58
 14 John Souhoka             43   1   0   1   0   0,5  1393  1359  1359 -0,05
 15 Sjak Rijploeg            42   1   0   1   0   0,5  1359  1393  1393  0,05
 16 Piet Beetsma             40   1   0   0   1   0,0  1688  1721   921 -0,45
 17 Willem Bosman            39   1   0   1   0   0,5  1226  1288  1288  0,09
 18 Durk Elzinga             39   1   0   1   0   0,5  1288  1226  1226 -0,09
 19 Herman Wiegeraad         36   1   0   1   0   0,5  1212  1107  1107 -0,14
 20 Jacob Bosgra             35   0   0   0   0   0,0  1237              0,00
 21 Henk Dutmer              35   1   0   1   0   0,5  1107  1212  1212  0,14
 22 Douwe Pol                35   1   0   0   1   0,0  1611  1620   820 -0,49
 23 Boudewijn Hoogeboom      33   1   0   0   1   0,0  1544  2090  1290 -0,03
 24 Arthur Uyleman           30   1   0   0   1   0,0  1394  1452   652 -0,42
 25 Metta Brandsma           27   0   0   0   0   0,0   862              0,00
 26 Henk Triemstra           22   1   0   0   1   0,0   961   901   101 -0,58

Interne competitie r29

  Eindstand na ronde 29 - 14-05-2018.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen        919  23  17   4   2  19,0  1899  1654  1925  1,05
  2 Marcel Pouw             779  16  11   3   2  12,5  1901  1678  1884  0,16
  3 Hiddo Zuiderweg         749  18  11   4   3  13,0  1841  1678  1844  0,70
  4 Roy Bons                711  20  11   6   3  14,0  1773  1634  1813  1,90
  5 Jan Wiebe van Veen      665  23  10   7   6  13,5  1710  1659  1720  0,59
  6 Piet Beetsma            660  21   6  11   4  11,5  1672  1679  1697  0,69
  7 Douwe Pol               561  24  11   5   8  13,5  1618  1498  1542 -0,45
  8 Albert Prins            544  23   6   9   8  10,5  1638  1623  1592 -1,30
  9 Boudewijn Hoogeboom     530  22   9   4   9  11,0  1581  1550  1550 -0,19
 10 Rudy Frieswijk          515  18   6   4   8   8,0  1619  1655  1616 -0,21
 11 Jan Schut               508  24   8   8   8  12,0  1482  1478  1478  0,04
 12 Tony Westermann         504  26  13   3  10  14,5  1579  1485  1541 -0,27
 13 Jan Drolenga            467  14   8   0   6   8,0  1618  1450  1500 -1,16
 14 John Souhoka            452  22  10   3   9  11,5  1395  1366  1381  0,19
 15 Fred Luining            442  18   7   2   9   8,0  1461  1543  1504  0,80
 16 Arthur Uyleman          400  18   8   4   6  10,0  1385  1302  1341 -0,38
 17 Siemen Visser           389  25  11   3  11  12,5  1333  1337  1322 -0,09
 18 Sjak Rijploeg           386  20   9   4   7  11,0  1371  1267  1302 -1,03
 19 Herman Wiegeraad        334  27  10   5  12  12,5  1228  1302  1276  1,13
 20 Johan Jans              332   2   0   2   0   1,0  1571  1323  1323 -0,61
 21 Willem Bosman           311  16   7   3   6   8,5   990  1217  1238  4,02
 22 Durk Elzinga            311  20   9   2   9  10,0  1275  1229  1229 -0,83
 23 Jacob Bosgra            281  21   7   3  11   8,5  1253  1282  1215 -1,45
 24 Johan Visser            249   1   1   0   0   1,0  1631  1395  2195  0,21
 25 Henk Dutmer             228   9   3   1   5   3,5  1122  1137  1058 -0,83
 26 Metta Brandsma          142  17   1   2  14   2,0   866  1210   872 -0,69
 27 Henk Triemstra          127  20   2   1  17   2,5   961  1294   955 -1,30
 28 Jouke Luxema            114  26   2   3  21   3,5   903  1274   950 -0,53

   
 Partijen in Ronde 29 - 14-05-2019.
  1 Fred Luining          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Marcel Pouw           -  Piet Beetsma         0-1   
  3 Albert Prins          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Roy Bons              -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Jan Wiebe van Veen    -  Rudy Frieswijk       1-0   
  6 Douwe Pol             -  Tony Westermann      0-1   
  7 Jan Schut             -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Jan Drolenga          -  Sjak Rijploeg        1-0   
  9 Jouke Luxema          -  John Souhoka         0-1   
 10 Arthur Uyleman        -  Henk Dutmer          1-0   
 11 Durk Elzinga          -  Metta Brandsma       1-0   
 12 Willem Bosman         -  Jacob Bosgra         1-0  

 Partijen in Ronde 28 - 07-05-2018.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Schut            1-0   
  2 Marcel Pouw           -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Tony Westermann       -  Roy Bons             0-1   
  4 Jacob Bosgra          -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Fred Luining          -  Douwe Pol            0-1   
  6 John Souhoka          -  Metta Brandsma       1-0   
  7 Willem Bosman         -  Siemen Visser        ½-½   
  8 Jouke Luxema          -  Arthur Uyleman       0-1   
  9 Herman Wiegeraad      -  Durk Elzinga         0-1   
 10 Albert Prins          -  Paring bye                 

Extern: Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Johan Jans, Boudewijn Hoogeboom.

 Partijen in Ronde 27 - 23-04-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg       -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Piet Beetsma          -  Roy Bons             ½-½   
  4 Tony Westermann       -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Albert Prins         0-1   
  6 Douwe Pol             -  Herman Wiegeraad     1-0   
  7 Siemen Visser         -  Jouke Luxema         ½-½   
  8 Henk Dutmer           -  Jacob Bosgra         1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Willem Bosman        ½-½   
 10 Durk Elzinga          -  Henk Triemstra       1-0   
 11 Johan Jans            -  Paring bye                 

Extern: Jan Schut, Arthur Uyleman, John Souhoka,  Sjak Rijploeg.

Partijen in Ronde 26 - 16-04-2019.
  1 Boudewijn Hoogeboom   -  Tony Westermann      1-0   
  2 Jan Schut             -  Jan Drolenga         1-0   
  3 Arthur Uyleman        -  John Souhoka         0-1   
  4 Metta Brandsma        -  Siemen Visser        0-1R  
  5 Herman Wiegeraad      -  Jacob Bosgra         ½-½   
  6 Willem Bosman         -  Henk Dutmer          1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Jouke Luxema         1-0   
Extern: Klaas Dijkhuizen, Hiddo Zuiderweg, Marcel Pouw, Albert Prins, Douwe Pol.


Partijen in Ronde 25 - 09-04-2019.
  1 Rudy Frieswijk        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Tony Westermann       -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Douwe Pol             -  Piet Beetsma         ½-½   
  4 Albert Prins          -  Jan Schut            0-1   
  5 Siemen Visser         -  Fred Luining         0-1   
  6 Sjak Rijploeg         -  John Souhoka         0-1   
  7 Arthur Uyleman        -  Metta Brandsma       1-0   
  8 Herman Wiegeraad      -  Henk Dutmer          1-0   
  9 Jouke Luxema          -  Willem Bosman        0-1   
Extern: Boudewijn Hoogeboom, Jan Wiebe van Veen.

Partijen in Ronde 24 - 02-04-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Douwe Pol            0-1   
  2 Roy Bons              -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Piet Beetsma          -  Rudy Frieswijk       1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen    -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Albert Prins          -  Tony Westermann      0-1   
  6 John Souhoka          -  Jan Drolenga         0-1   
  7 Fred Luining          -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 Jan Schut             -  Siemen Visser        ½-½   
  9 Jouke Luxema          -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Willem Bosman         -  Herman Wiegeraad     0-1   
 11 Jacob Bosgra          -  Metta Brandsma       1-0   
 12 Henk Dutmer           -  Durk Elzinga         0-1   

    Partijen in Ronde 23 - 26-03-2019.
  1 Roy Bons              -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg       -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Douwe Pol             -  Albert Prins         ½-½   
  4 Arthur Uyleman        -  Siemen Visser        1-0   
  5 Sjak Rijploeg         -  Henk Dutmer          1-0   
  6 Herman Wiegeraad      -  Henk Triemstra       1-0   
  7 Jacob Bosgra          -  Durk Elzinga         1-0   
  8 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Tony Westermann       -  Paring bye                 

Extern: Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Jan Drolenga, 
        Boudewijn Hoogeboom, Jan Schut, John Souhoka.


Partijen in Ronde 22 - 19-03-2019.

  1 Klaas Dijkhuizen      -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Albert Prins          -  Roy Bons             0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Piet Beetsma         0-1   
  4 Jan Drolenga          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Tony Westermann       -  Fred Luining         1-0   
  6 Douwe Pol             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Sjak Rijploeg         -  Jan Schut            1-0   
  8 Johan Visser          -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Arthur Uyleman       1-0   
 10 Herman Wiegeraad      -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Siemen Visser         -  Jacob Bosgra         1-0   
 12 Henk Dutmer           -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 21 - 12-03-2019.
  1 Roy Bons              -  Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Rudy Frieswijk        -  Douwe Pol            1-0   
  4 Metta Brandsma        -  Fred Luining         0-1   
  5 John Souhoka          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Jan Schut             -  Willem Bosman        1-0   
  7 Siemen Visser         -  Henk Triemstra       1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Henk Dutmer          ½-½   
  9 Sjak Rijploeg         -  Paring bye                 
  Extern: Klaas Dijkhuizen, Albert Prins.

 Partijen in Ronde 20 - 05-03-2019.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Douwe Pol             -  Roy Bons             ½-½   
  3 Piet Beetsma          -  Albert Prins         ½-½   
  4 Willem Bosman         -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Tony Westermann       -  Siemen Visser        1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Metta Brandsma        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  8 Jouke Luxema          -  Jacob Bosgra         0-1   
  9 Henk Dutmer           -  Henk Triemstra       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye
 Extern:  Jan Schut, Fred Luining, John Souhoka, Arthur Uyleman

  Partijen in Ronde 19 - 26-02-2019.
Klaas Dijkhuizen      -  Tony Westermann      1-0   
Douwe Pol             -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
Roy Bons              -  John Souhoka         ½-½    
Siemen Visser         -  Albert Prins         0-1   
Durk Elzinga          -  Jan Schut            0-1   
Sjak Rijploeg         -  Arthur Uyleman       ½-½   
Willem Bosman         -  Metta Brandsma       1-0   
Henk Triemstra        -  Jouke Luxema         1-0   
Herman Wiegeraad      -  Pairing bye

Extern: Piet Beetsma, Johan Jans, Jan Drolenga, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom.    

 Partijen in Ronde 18 - 12-02-2019.
  1 Albert Prins          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Douwe Pol            1-0   
  3 John Souhoka          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Arthur Uyleman        -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Jan Drolenga          -  Tony Westermann      0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Schut            1-0   
  7 Siemen Visser         -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Jacob Bosgra          -  Willem Bosman        1-0    

 Partijen in Ronde 17 - 05-02-2019.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Drolenga         1-0   
  2 Fred Luining          -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Piet Beetsma         1-0   
  4 Herman Wiegeraad      -  Albert Prins         0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Durk Elzinga         1-0   
  6 Jan Schut             -  Jouke Luxema         ½-½   
  7 Tony Westermann       -  Arthur Uyleman       1-0   
  8 John Souhoka          -  Siemen Visser        1-0   
  9 Sjak Rijploeg         -  Jacob Bosgra         1-0   
    Douwe Pol             -  pairing bye

  Partijen in Ronde 16 - 29-01-2019.
  1 Fred Luining          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Piet Beetsma          -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Jan Drolenga         0-1   
  4 Roy Bons              -  Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Hiddo Zuiderweg       -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Albert Prins          -  Arthur Uyleman       ½-½   
  7 Jan Schut             -  John Souhoka         ½-½   
  8 Jouke Luxema          -  Siemen Visser        0-1   
  9 Willem Bosman         -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Tony Westermann       -  Henk Triemstra       1-0   
 11 Durk Elzinga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
 12 Jacob Bosgra          -  Douwe Pol            0-1    

  Partijen in Ronde 15 - 22-01-2019.
  1 Marcel Pouw           -  Roy Bons             ½-½   
  2 Arthur Uyleman        -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Tony Westermann      1-0   
  4 Rudy Frieswijk        -  Albert Prins         ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Douwe Pol             -  Jouke Luxema         1-0   
  7 Henk Triemstra        -  Willem Bosman        0-1   
  8 Herman Wiegeraad      -  Sjak Rijploeg        1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Durk Elzinga         0-1   
Extern: Jan Schut, Fred Luining,John Souhoka, Siemen Visser

 Partijen in Ronde 14 - 15-01-2019.
  1 Boudewijn Hoogeboom   -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Albert Prins          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Piet Beetsma         ½-½   
  5 Douwe Pol             -  Fred Luining         1-0   
  6 John Souhoka          -  Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  8 Arthur Uyleman        -  Jan Schut            1-0   
  9 Siemen Visser         -  Willem Bosman        0-1   
 10 Jouke Luxema          -  Tony Westermann      0-1   
 11 Henk Triemstra        -  Jacob Bosgra         0-1   
 12 Sjak Rijploeg         -  Metta Brandsma       1-0  

  Partijen in Ronde 13 - 08-01-2019.
  1 Rudy Frieswijk        -  Piet Beetsma         0-1   
  2 Fred Luining          -  Jan Drolenga         1-0   
  3 Tony Westermann       -  Boudewijn Hoogeboom  0-1
  4 Herman Wiegeraad      -  Jan Schut            ½-½   
  5 Jacob Bosgra          -  Siemen Visser        0-1   
  6 John Souhoka          -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Durk Elzinga          -  Arthur Uyleman       0-1   
  8 Willem Bosman         -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Metta Brandsma        -  Henk Triemstra       ½-½    
Extern: Klaas, Hiddo, Marcel, Aldert-Jan, Roy, Albert,Jan Wiebe, Douwe.

Partijen in Ronde 12 - 11-12-2018.
  1 Piet Beetsma          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Schut             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Hiddo Zuiderweg       -  Roy Bons             1-0   
  5 Albert Prins          -  Fred Luining         ½-½   
  6 Willem Bosman         -  John Souhoka         ½-½   
  7 Jan Drolenga          -  Siemen Visser        1-0   
  8 Herman Wiegeraad      -  Douwe Pol            0-1   
  9 Sjak Rijploeg         -  Tony Westermann      0-1   
 10 Durk Elzinga          -  Johan Jans           ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Metta Brandsma       1-0   
    Rudy Frieswijk        -  Pairing bye

 Partijen in Ronde 11 - 04-12-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Douwe Pol            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Roy Bons             ½-½   
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 John Souhoka          -  Albert Prins         0-1   
  5 Jan Schut             -  Jacob Bosgra         1-0   
  6 Siemen Visser         -  Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Tony Westermann       -  Durk Elzinga         1-0   
  8 Jouke Luxema          -  Herman Wiegeraad     0-1   

Extern:  Rudy Frieswijk , Jan Drolenga , Piet Beetsma,  Johan Jans,
    Boudewijn Hoogeboom, Fred Luining 

 Partijen in Ronde 10 - 27-11-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Jan Schut            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen      -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Piet Beetsma          -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 Roy Bons              -  Albert Prins         1-0   
  5 Herman Wiegeraad      -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Jan Drolenga          -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  7 Fred Luining          -  Siemen Visser        1-0   
  8 John Souhoka          -  Jacob Bosgra         1-0   
  9 Douwe Pol             -  Henk Triemstra       1-0   
 10 Sjak Rijploeg         -  Jouke Luxema         1-0  

 Partijen in Ronde 9 - 20-11-2018.
  1 Albert Prins          -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen    -  Roy Bons             0-1   
  3 Douwe Pol             -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Jacob Bosgra          -  Tony Westermann      ½-½   
  5 Henk Triemstra        -  Herman Wiegeraad     0-1   
  6 Arthur Uyleman        -  Jouke Luxema         1-0    

Partijen in Ronde 8 - 13-11-2018.

   1 Hiddo Zuiderweg      -  Marcel Pouw          0-1   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom   -  Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Albert Prins          -  Douwe Pol            1-0   
  5 Fred Luining          -  Piet Beetsma         0-1   
  6 Siemen Visser         -  Jan Schut            0-1   
  7 Roy Bons              -  Jacob Bosgra         1-0   
  8 Tony Westermann       -  John Souhoka         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Sjak Rijploeg        0-1   
 10 Herman Wiegeraad      -  Arthur Uyleman       ½-½   
 11 Jouke Luxema          -  Jan Drolenga         0-1 

Partijen in Ronde 7 - 06-11-2018.
  1 Rudy Frieswijk        -  Fred Luining         1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom   -  Herman Wiegeraad     1-0   
  3 Jan Schut             -  Piet Beetsma         ½-½   
  4 Siemen Visser         -  Tony Westermann      1-0   
  5 John Souhoka          -  Jouke Luxema         1-0   
  6 Durk Elzinga          -  Jacob Bosgra         0-1   
  7 Jan Drolenga          -  Henk Triemstra       1-0   
    Arthur Uyleman        -  Pairing bye
    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol,Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig Extern

 Partijen in Ronde 6 - 30-10-2018.
  1 Klaas Dijkhuizen      -  Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Marcel Pouw           -  Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Hiddo Zuiderweg       -  Albert Prins         ½-½   
  4 Douwe Pol             -  Jan Schut            1-0   
  5 Dick Visser           -  Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Tony Westermann       -  Piet Beetsma         0-1R  
  7 Herman Wiegeraad      -  John Souhoka         1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Durk Elzinga         ½-½   
  9 Roy Bons              -  Jan Drolenga         1-0   
 10 Jacob Bosgra          -  Jouke Luxema         1-0   
 11 Arthur Uyleman        -  Henk Triemstra       1-0    

Partijen in Ronde 5 - 16-10-2018.
 1 Marcel Pouw           - Klaas Dijkhuizen ½-½ 
 2 Jan Wiebe van Veen    - Jan Schut        1-0 
 3 Albert Prins          - Siemen Visser    1-0 
 4 Metta Brandsma        - Douwe Pol        0-1 
 5 Tony Westermann       - Sjak Rijploeg    1-0 
 6 Jacob Bosgra          - Herman Wiegeraad ½-½ 
 7 John Souhoka          - Arthur Uyleman   1-0 
 8 Jouke Luxema          - Durk Elzinga     0-1 
 9 Henk Triemstra        - Roy Bons         0-1 
 
 Johan Jans, Piet Beetsma, Rudy Frieswijk, Fred Luining, Boudewijn Hoogeboom:
 Afwezig voor club.

Partijen in Ronde 4 - 09-10-2018.
  1 Jan Schut             -  Fred Luining         ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Tony Westermann      1-0   
  3 Herman Wiegeraad      -  Siemen Visser        0-1   
  4 Piet Beetsma          -  Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  5 Durk Elzinga          -  Dick Vsser           0-1   
  6 Jouke Luxema          -  Henk Triemstra       1-0   
    John Souhoka          -  Pairing bye

    Roy Bons, Klaas Dijkhuizen, Douwe Pol, Marcel Pouw, Albert Prins,
    Jan Wiebe van Veen, Hiddo Zuiderweg:  Afwezig voor club    

Partijen in Ronde 3     02-10-2018.
  1 Jan Wiebe van Veen    -  Marcel Pouw          ½-½   
  2 Rudy Frieswijk        -  Jan Schut            ½-½   
  3 Klaas Dijkhuizen      -  Albert Prins         1-0   
  4 Piet Beetsma          -  Hiddo Zuiderweg      0-1   
  5 Fred Luining          -  Herman Wiegeraad     1-0   
  6 Tony Westermann       -  Douwe Pol            ½-½   
  7 Siemen Visser         -  John Souhoka         1-0   
  8 Boudewijn Hoogeboom   -  Jouke Luxema         1-0   
  9 Henk Triemstra        -  Durk Elzinga         0-1   
 10 Johan Jans            -  Sjak Rijploeg        ½-½  

    Partijen in Ronde 2      25-09-2018.
  1 Marcel Pouw           -  Fred Luining         1-0   
  2 Albert Prins          -  Piet Beetsma         ½-½   
  3 Douwe Pol             -  Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Siemen Visser         -  Rudy Frieswijk       0-1   
  5 Jan Schut             -  Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 Herman Wiegeraad      -  Metta Brandsma       1-0   
  7 Dick Visser           -  Henk Triemstra       1-0   
    Durk Elzinga          -  Pairing bye

In de eerste ronde stond meteen de wedstrijd tussen Hiddo en Klaas op het programma. Na een lange strijd stond er een toreneindspel op het bord waarin Hiddo een paard en pion had tegen twee pionnen. De stand werd na twaalf uur remise gegeven.

De eerste partij van Hiddo tegen Klaas werd een langdurig en spannend gevecht...
Partijen in Ronde 1 - 11-09-2018.
  1 Hiddo Zuiderweg       -  Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Roy Bons              -  Marcel Pouw          0-1R  
  3 Jan Wiebe van Veen    -  Albert Prins         ½-½   
  4 Piet Beetsma          -  Douwe Pol            ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom   -  Rudy Frieswijk       ½-½   
  6 Jan Schut             -  Tony Westermann      ½-½   
  7 Fred Luining          -  Dick Visser          1-0   
  8 Sjak Rijploeg         -  Herman Wiegeraad     ½-½   
  9 Durk Elzinga          -  Siemen Visser        0-1   
 10 Henk Triemstra        -  John Souhoka         0-1   
 11 Metta Brandsma        -  Jouke Luxema         1-0R  
    Jouke had zich afgemeld bij Jan S en krijgt afwezigheidspunten.

Snelschaak 2018 / 2019

Op 30 april werd de tweede avond gespeeld van het snelschaak kampioenschap van Lewenborg.

 Eindstand na Ronde 18 - 30-4-2019.

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen       14,0  17  13   1   3  1900  1480  1715 -1,25
  2 Douwe Pol              12,0  16  11   0   5  1671  1480  1617  0,52
  3 Jan Schut              10,0  16   8   2   6  1586  1388  1431 -1,86
  4 Boudewijn Hoogeboom     9,0  16   8   0   8  1570  1371  1371 -3,00
  5 Arthur Uyleman          9,0  16   8   0   8  1398  1442  1442  0,82
  6 John Souhoka            8,5  16   7   1   8  1350  1468  1446  1,32
  7 Hiddo Zuiderweg         7,5   9   7   1   1  1877  1556  1836  0,20
  8 Jan Wiebe van Veen      7,5   9   7   1   1  1735  1579  1859  1,66
  9 Jacob Bosgra            6,5  17   5   2  10  1247  1488  1383  1,38
 10 Roy Bons                5,5   9   5   1   3  1736  1572  1651 -0,50
 11 Rudy Frieswijk          4,5   9   4   1   4  1620  1623  1623  0,05
 12 Willem Bosman           4,5  16   3   1  12  1100  1390  1169 -0,06
 13 Ryan Bons               4,0   8   3   1   4  1350  1428  1384  0,10
 14 Herman Wiegeraad        3,5   8   3   0   5  1176  1432  1343  0,77
 15 Jouke Luxema            2,0  16   1   0  15   920  1439   969 -0,16

18 december, laatste clubavond 2018

Dinsdag 18 december wordt het eerste deel van het snelschaak-kampioenschap van Lewenborg gehouden. Er zullen 9 ronden worden gespeeld met een bedenktijd van 5 min p.p.p.p. Er is vooraf geen schaakles!
Voor het snelschaken hoef je je niet aan- of af te melden. Om 20.00 uur wordt ingedeeld met de aanwezige mensen. Ook niet-clubleden kunnen meedoen !
 
Daarna is de winterstop. Op 8 januari beginnen we weer met de 13e ronde, Lewenborg 1 speelt dan thuis tegen Het Kasteel.

Laatste ronde 2017-2018

Na de voorlaatste ronde was de stand (bovenste 12 spelers):

Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         835  20  12   6   2  15,0  1876  1730  1921  1,24
  2 Klaas Dijkhuizen        794  22  14   4   4  16,0  1894  1687  1858 -0,28
  3 Douwe Pol               661  22   9   6   7  12,0  1694  1673  1705  0,56
  4 Piet Beetsma            654  19   5  10   4  10,0  1697  1686  1705  0,30
  5 Marcel Pouw             646  24  12   8   4  16,0  1858  1659  1779 -1,19
  6 Albert Prins            639  20   4  12   4  10,0  1711  1704  1704  0,08
  7 Jan Wiebe van Veen      597  20   7   8   5  11,0  1690  1583  1618 -1,29
  8 Boudewijn Hoogeboom     533  23   8   7   8  11,5  1609  1553  1553 -0,71
  9 Roy Bons                507  17   6   4   7   8,0  1732  1646  1625 -1,96
 10 Jan Drolenga            506  17   6   6   5   9,0  1658  1673  1693  0,93
 11 Rudy Frieswijk          495  20   8   6   6  11,0  1659  1625  1660  0,34
 12 Jan Schut               486  21   5   8   8   9,0  1490  1574  1524  0,49

In de laatste ronde werd Klaas ingedeeld tegen Piet en Hiddo tegen Jan.S. De kans dat Klaas clubkampioen zou worden leek bijna zeker.

De andere partij die beslissend was voor het clubkampioenschap ging heel lang gelijk op. Met nog 10 minuten op de klok was er een toreneindspel met ongelijke lopers en 4 pionnen op het bord verschenen. Ik heb de laatste fase niet gezien maar hoorde dat Piet zijn stelling onnodig uit handen gaf. Volgens de competitieleider zou Klaas waarschijnlijk kampioen worden met een zeer klein verschil met Hiddo. De berekening van de stand met een hercalculatie van de Keizerpunten gaf dit later ook aan.

Op deze laatste competitieavond werd er ook een leuke partij met het Traxler gambiet gespeeld tussen Rudy en Tony.

Volgende week, 5 juni is de laatste clubavond van dit seizoen. Er wordt dan Rapid gespeeld met een verplichte opening.Volgende week is de afsluiting van het seizoen. Dan is de 3e ronde van de rapidcompetitie met verplicht gambiet: Ditmaal het Shaposnikov gambiet in de Franse verdediging, Tarrasch variant, Open systeem De verplichte zetten zijn: e4 e6 2. d4 d5 3. Pd2 c5 4. exd5 Pf6?! Aan/afmelden hoeft niet. Om 20.00 uur wordt een indeling gemaakt met de aanwezig spelers.