Interne competitie 2023-2024

SV Lewenborg 2023-2024 -  - Interne Competitie
 
Partijen in Ronde 17 - 13-02-2024.
 
  1 René Frieswijk       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Tony Westermann      - Valentin Bajrami     ½-½   
  3 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
  4 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Ferdinand Visser     - Albert Werkman       0-1   
  6 Ryan Bons            - Paring bye                 
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club   
    Roy Bons             - Afw voor club   
    Douwe Pol            - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club  
    Bruno Jelic          - Afw voor club  
    Ton van Ingen        - Afw voor club   
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club  
 
 
 
Rangschikking na Ronde 17 - 13-02-2024.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen        556  15  10   4   1  12,0  1885  1724  1983  1,83
  2 Bruno Jelic             441  14   7   4   3   9,0  1985  1714  1865 -2,11
  3 Hiddo Zuiderweg         432  12   5   7   0   8,5  1835  1707  1888  0,79
  4 Ton van Ingen           426  12   6   3   3   7,5  1921  1710  1831 -1,35
  5 Jan Wiebe van Veen      393  14   8   3   3   9,5  1715  1626  1804  1,55
  6 Rudy Frieswijk          355   6   4   0   2   4,0  1586  1356  1540 -0,34
  7 Roy Bons                342  10   4   2   4   5,0  1808  1727  1748 -0,75
  8 René Frieswijk          324   9   5   1   3   5,5  1476  1508  1610  1,51
  9 Boudewijn Hoogeboom     306  15   5   4   6   7,0  1608  1661  1602 -0,10
 10 Marcel Pouw             291   7   4   0   3   4,0  1833  1684  1797 -0,32
 11 Douwe Pol               290  14   5   2   7   6,0  1641  1647  1595 -0,80
 12 Fred Luining            281   8   3   2   3   4,0  1476  1527  1527  0,51
 13 Tony Westermann         274  14   4   5   5   6,5  1590  1577  1560 -0,53
 14 Valentin Bajrami        270   5   3   1   1   3,5  1700  1529  1777  0,48
 15 Albert Prins            230   6   2   1   3   2,5  1618  1768  1689  0,54
 16 Willem Bosman           221   6   3   0   3   3,0  1317  1439  1416  0,74
 17 John Souhoka            211  14   4   3   7   5,5  1217  1371  1265  0,85
 18 Arthur Uyleman          196  11   4   1   6   4,5  1372  1343  1273 -1,36
 19 Ryan Bons               190   6   1   2   3   2,0  1412  1509  1354 -0,44
 20 Sjak Rijploeg           189   9   2   2   5   3,0  1350  1391  1233 -1,17
 21 Jacob Bosgra            167  11   3   3   5   4,5  1265  1287  1203 -0,85
 22 Albert Werkman          165   9   3   1   5   3,5   902  1200  1040  1,55
 23 Jouke Luxema            156   9   2   2   5   3,0   878  1151   963  0,95
 24 Ferdinand Visser        134  13   3   2   8   4,0  1052  1252  1024 -0,46
 25 Bert Post               118   4   1   0   3   1,0   900  1133   835 -0,33
 26 Daniël Werkman          113   4   0   1   3   0,5   876  1142   797 -0,39
 
 
Categorie A na Ronde 17 - 13-02-2024.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen        556  15  10   4   1  12,0  1885  1724  1983  1,83
  2 Bruno Jelic             441  14   7   4   3   9,0  1985  1714  1865 -2,11
  3 Hiddo Zuiderweg         432  12   5   7   0   8,5  1835  1707  1888  0,79
  4 Ton van Ingen           426  12   6   3   3   7,5  1921  1710  1831 -1,35
  5 Jan Wiebe van Veen      393  14   8   3   3   9,5  1715  1626  1804  1,55
  6 Rudy Frieswijk          355   6   4   0   2   4,0  1586  1356  1540 -0,34
  7 Roy Bons                342  10   4   2   4   5,0  1808  1727  1748 -0,75
  8 Boudewijn Hoogeboom     306  15   5   4   6   7,0  1608  1661  1602 -0,10
  9 Marcel Pouw             291   7   4   0   3   4,0  1833  1684  1797 -0,32
 10 Douwe Pol               290  14   5   2   7   6,0  1641  1647  1595 -0,80
 11 Tony Westermann         274  14   4   5   5   6,5  1590  1577  1560 -0,53
 12 Albert Prins            230   6   2   1   3   2,5  1618  1768  1689  0,54
 
Categorie B na Ronde 17 - 13-02-2024.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 René Frieswijk          324   9   5   1   3   5,5  1476  1508  1610  1,51
  2 Fred Luining            281   8   3   2   3   4,0  1476  1527  1527  0,51
  3 Valentin Bajrami        270   5   3   1   1   3,5  1700  1529  1777  0,48
  4 Willem Bosman           221   6   3   0   3   3,0  1317  1439  1416  0,74
  5 John Souhoka            211  14   4   3   7   5,5  1217  1371  1265  0,85
  6 Arthur Uyleman          196  11   4   1   6   4,5  1372  1343  1273 -1,36
  7 Ryan Bons               190   6   1   2   3   2,0  1412  1509  1354 -0,44
  8 Sjak Rijploeg           189   9   2   2   5   3,0  1350  1391  1233 -1,17
  9 Jacob Bosgra            167  11   3   3   5   4,5  1265  1287  1203 -0,85
 10 Albert Werkman          165   9   3   1   5   3,5   902  1200  1040  1,55
 11 Jouke Luxema            156   9   2   2   5   3,0   878  1151   963  0,95
 12 Ferdinand Visser        134  13   3   2   8   4,0  1052  1252  1024 -0,46
 13 Bert Post               118   4   1   0   3   1,0   900  1133   835 -0,33
 14 Daniël Werkman          113   4   0   1   3   0,5   876  1142   797 -0,39
 
 
Partijen in Ronde 16 - 06-02-2024.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Bruno Jelic          - Roy Bons             0-1   
  3 Ton van Ingen        - Valentin Bajrami     0-1   
  4 Marcel Pouw          - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Douwe Pol            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Tony Westermann      - Ryan Bons            ½-½   
  7 Bert Post            - Ferdinand Visser     0-1   
  8 Albert Werkman       - Paring bye                 
 
    Jouke Luxema        - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk      - Afw voor club   
    Koen Molewijk       - Afw voor club  
    Fred Luining        - Afw voor club   
    John Souhoka        - Afw voor club   
    René Frieswijk      - Afw voor club 
 
Partijen in Ronde 15 - 30-01-2024.
  1 Valentin Bajrami     - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Bruno Jelic          - Marcel Pouw          1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  4 René Frieswijk       - Roy Bons             1-0   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Fred Luining         ½-½   
  6 Arthur Uyleman       - Albert Werkman       1-0   
  7 Jacob Bosgra         - John Souhoka         ½-½   
  8 Jouke Luxema         - Bert Post            1-0   
  9 Ton van Ingen        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 14 - 23-01-2024.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Bruno Jelic          ½-½   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Ton van Ingen        0-1   
  3 Marcel Pouw          - Douwe Pol            1-0    
  4 Valentin Bajrami     - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Albert Werkman       - Bert Post            0-1   
  6 Tony Westermann      - Paring bye                 
 
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club  
    Koen Molewijk        - Afw voor club   
    Fred Luining         - Afw voor club  
    Arthur Uyleman       - Afw voor club   
    John Souhoka         - Afw voor club   
    René Frieswijk       - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 13 - 16-01-2024.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Marcel Pouw          0-1   
  2 Douwe Pol            - Bruno Jelic          0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  4 Roy Bons             - Jacob Bosgra         1-0   
  5 Albert Werkman       - René Frieswijk       ½-½   
  6 Fred Luining         - John Souhoka         1-0   
  7 Rudy Frieswijk       - Arthur Uyleman       1-0   
  8 Ferdinand Visser     - Tony Westermann      0-1   
  9 Sjak Rijploeg        - Jouke Luxema         1-0   
 10 Bert Post            - Valentin Bajrami     0-1   
 11 Koen Molewijk        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 12 - 09-01-2024.
  1 Arthur Uyleman       - René Frieswijk       0-1   
  2 John Souhoka         - Jouke Luxema         ½-½   
  3 Jacob Bosgra         - Ferdinand Visser     1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Paring bye                 
 
    Roy Bons             - Afw voor club   
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club  
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club   
    Ton van Ingen        - Afw voor club  
    Bruno Jelic          - Afw voor club   
    Douwe Pol            - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 11 - 05-12-2023.
  1 René Frieswijk       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Tony Westermann      - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Fred Luining         - Ton van Ingen        0-1   
  4 Bruno Jelic          - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  5 John Souhoka         - Douwe Pol            0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  ½-½R  
  7 Marcel Pouw          - Ferdinand Visser     1-0   
  8 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         ½-½   
 
Partijen in Ronde 10 - 28-11-2023.
  1 Rudy Frieswijk       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Ton van Ingen        - Roy Bons             1-0   
  4 Douwe Pol            - Fred Luining         1-0   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  6 Marcel Pouw          - Tony Westermann      1-0   
  7 Jacob Bosgra         - Ryan Bons            ½-½   
  8 Ferdinand Visser     - Daniël Werkman       1-0   
  9 Jouke Luxema         - Albert Werkman       0-1   
 
Partijen in Ronde 9 - 21-11-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Willem Bosman        1-0   
  2 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Roy Bons             - Tony Westermann      0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Bruno Jelic          0-1   
  5 Ton van Ingen        - Marcel Pouw          1-0   
  6 Jan Wiebe van Veen   - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Ryan Bons            - Paring bye                 
 
    Rudy Frieswijk      - Afw voor club   
    Fred Luining        - Afw voor club  
    Jouke Luxema        - Afw voor club   
    Koen Molewijk       - Afw voor club  
    John Souhoka        - Afw voor club  
    Sjak Rijploeg       - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 8 - 14-11-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Ton van Ingen        1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Bruno Jelic          1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - René Frieswijk       1-0   
  4 Willem Bosman        - Douwe Pol            1-0   
  5 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 John Souhoka         - Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
  8 Ferdinand Visser     - Sjak Rijploeg        ½-½   
 
Partijen in Ronde 7 - 07-11-2023.
  1 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Bruno Jelic          - Ton van Ingen        ½-½   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Roy Bons             ½-½   
  4 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  5 René Frieswijk       - Tony Westermann      1-0   
  6 Jacob Bosgra         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  7 Ryan Bons            - John Souhoka         0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Rudy Frieswijk       0-1   
  9 Arthur Uyleman       - Ferdinand Visser     1-0   
 10 Daniël Werkman       - Jouke Luxema         0-1   
 11 Albert Werkman       - Paring bye                            
 
Partijen in Ronde 6 - 31-10-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Roy Bons             1-0   
  2 Ton van Ingen        - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Albert Prins         - Bruno Jelic          0-1   
  4 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  6 René Frieswijk       - Ryan Bons            1-0   
  7 Ferdinand Visser     - John Souhoka         ½-½   
  8 Rudy Frieswijk       - Albert Werkman       1-0   
  9 Daniël Werkman       - Paring bye       
 
Partijen in Ronde 5 - 17-10-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  2 Roy Bons             - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Bruno Jelic          - Tony Westermann      ½-½   
  4 Douwe Pol            - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 John Souhoka         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  6 Albert Werkman       - Jacob Bosgra         0-1   
  7 Daniël Werkman       - Arthur Uyleman       ½-½   
  8 Ferdinand Visser     - Jouke Luxema         1-0   
  9 Ton van Ingen        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 10-10-2023.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Ton van Ingen        - Douwe Pol            1-0   
  3 Fred Luining         - Bruno Jelic          0-1   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  5 Tony Westermann      - Willem Bosman        1-0   
  6 Arthur Uyleman       - John Souhoka         0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Daniël Werkman       1-0   
  8 Albert Werkman       - Ferdinand Visser     1-0   
 
Partijen in Ronde 3 - 03-10-2023.
  1 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Albert Prins         - Ton van Ingen        1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Bruno Jelic          - Arthur Uyleman       1-0   
  6 Ferdinand Visser     - René Frieswijk       0-1   
  7 John Souhoka         - Tony Westermann      0-1   
  8 Willem Bosman        - Jacob Bosgra         1-0   
  9 Fred Luining         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 26-09-2023.
  1 Roy Bons             - Bruno Jelic          1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Ryan Bons            - Ton van Ingen        0-1   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Ferdinand Visser     1-0   
  5 Arthur Uyleman       - Albert Prins         0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         1-0   
  7 Fred Luining         - Tony Westermann      ½-½   
  8 Jouke Luxema         - Willem Bosman        0-1   
  9 Menno Klijnstra      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
 
Partijen in Ronde 1 - 19-09-2023.
  1 Bruno Jelic          - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Roy Bons             ½-½   
  3 Ton van Ingen        - Jan Wiebe van Veen   ½-½    
  4 Tony Westermann      - Douwe Pol            0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Albert Prins         ½-½   
  6 Rudy Frieswijk       - Ryan Bons            0-1   
  7 Willem Bosman        - Arthur Uyleman       0-1   
  8 John Souhoka         - Albert Werkman       1-0
  9 Jouke Luxema         - Fred Luining         0-1
 

Clubkampioenen Lewenborg

1975
1976
1977  Theo van Dellen
1978  Theo van Dellen
1979  Theo van Dellen
1980  Ignace Hendriks
1981  Geert Boer
1982  Cees Hofman
1983  Joris Brenninkmeijer
1984  Joris Brenninkmeijer
1985  Joris Brenninkmeijer
1986  Otto Rubingh
1987  John Riksten
1988 
1989  Jan Wiebe van Veen
1990  Martin Riksten
1991
1992  Rudy van Wessel
1993  Rudy van Wessel
1994  Rudy van Wessel
1995  Harold van Heeringen
1996  Marcel Stinissen
1997  Roelof Rubingh
1998  Arjan Blokzijl
1999  Adrian Clemens
2000  Adrian Clemens
2001  Adrian Clemens
2002  Tjipko Visser
2003  Jan Wiebe van Veen
2004  Tjipko Visser
2005  John Riksten
2006  John Riksten
2007  John Riksten
2008  John Riksten
2009  Roy Bons
2010  Ramon Middeljans
2011  Roy Bons
2012  Jan Wiebe van Veen
2013  Ramon Middeljans
2014  Tjipko Visser
2015  Ramon Middeljans
2016  Roy Bons
2017  Roy Bons
2018  Klaas Dijkhuizen
2019  Klaas Dijkhuizen
2020  Edim Salihbegovic
2021  -
2022  Klaas Dijkhuizen
2023  Hiddo Zuiderweg

Interne competitie 2022-2023

SV Lewenborg 2022-2023 -  - Interne Competitie 2022-2023
 
Eindstand na Ronde 27 - 16-05-2023.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         837  19  14   4   1  16,0  1810  1594  1889  1,87
  2 Klaas Dijkhuizen        787  19  11   6   2  14,0  1855  1609  1815 -0,95
  3 Boudewijn Hoogeboom     698  19  12   2   5  13,0  1628  1559  1716  2,08
  4 Jan Wiebe van Veen      639  16   8   4   4  10,0  1706  1575  1692 -0,29
  5 Tony Westermann         605  19  11   3   5  12,5  1626  1590  1723  2,31
  6 Douwe Pol               593  21  10   4   7  12,0  1675  1542  1625 -1,31
  7 Albert Prins            515  17   7   4   6   9,0  1598  1480  1566 -0,68
  8 Rudy Frieswijk          500  22   9   5   8  11,5  1591  1526  1568 -0,61
  9 Fred Luining            441  18   9   2   7  10,0  1473  1414  1521  1,02
 10 Wiebe Veldhuis          440  11   5   1   5   5,5  1581  1469  1502 -1,08
 11 Sjak Rijploeg           424  21   7   7   7  10,5  1384  1428  1441  1,41
 12 Arthur Uyleman          394  22   8   3  11   9,5  1358  1423  1390  0,85
 13 Jan Drolenga            389   7   4   1   2   4,5  1568  1358  1556 -0,11
 14 Koen Molewijk           362   9   2   2   5   3,0  1511  1524  1390 -1,36
 15 Andrej Sarnatskiy       327   2   2   0   0   2,0   900   880  1278  0,94
 16 Jacob Bosgra            276  22   5   3  14   6,5  1298  1411  1247 -1,41
 17 John Souhoka            273  21   6   1  14   6,5  1220  1371  1197 -0,62
 18 Ken Hing Hua            247   2   1   0   1   1,0   900   850   845 -0,14
 19 Willem Bosman           232   1   0   0   1   0,0  1282  1598  1174 -0,14
 20 Albert Werkman          192   9   1   0   8   1,0   900  1382   909  0,10
 21 Daniël Werkman          155   8   0   0   8   0,0   800  1214   698 -1,02
 22 Jouke Luxema            151  15   1   0  14   1,0   860  1319   812 -0,90
 
 
Eindstand categorie A na Ronde 27 - 16-05-2023.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         837  19  14   4   1  16,0  1810  1594  1889  1,87
  2 Klaas Dijkhuizen        787  19  11   6   2  14,0  1855  1609  1815 -0,95
  3 Boudewijn Hoogeboom     698  19  12   2   5  13,0  1628  1559  1716  2,08
  4 Jan Wiebe van Veen      639  16   8   4   4  10,0  1706  1575  1692 -0,29
  5 Tony Westermann         605  19  11   3   5  12,5  1626  1590  1723  2,31
  6 Douwe Pol               593  21  10   4   7  12,0  1675  1542  1625 -1,31
  7 Albert Prins            515  17   7   4   6   9,0  1598  1480  1566 -0,68
  8 Rudy Frieswijk          500  22   9   5   8  11,5  1591  1526  1568 -0,61
  9 Wiebe Veldhuis          440  11   5   1   5   5,5  1581  1469  1502 -1,08
 
Eindstand categorie B na Ronde 27 - 16-05-2023.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Fred Luining            441  18   9   2   7  10,0  1473  1414  1521  1,02
  2 Sjak Rijploeg           424  21   7   7   7  10,5  1384  1428  1441  1,41
  3 Arthur Uyleman          394  22   8   3  11   9,5  1358  1423  1390  0,85
  4 Jan Drolenga            389   7   4   1   2   4,5  1568  1358  1556 -0,11
  5 Koen Molewijk           362   9   2   2   5   3,0  1511  1524  1390 -1,36
  6 Andrej Sarnatskiy       327   2   2   0   0   2,0   900   880  1278  0,94
  7 Jacob Bosgra            276  22   5   3  14   6,5  1298  1411  1247 -1,41
  8 John Souhoka            273  21   6   1  14   6,5  1220  1371  1197 -0,62
  9 Ken Hing Hua            247   2   1   0   1   1,0   900   850   845 -0,14
 10 Willem Bosman           232   1   0   0   1   0,0  1282  1598  1174 -0,14
 11 Albert Werkman          192   9   1   0   8   1,0   900  1382   909  0,10
 12 Daniël Werkman          155   8   0   0   8   0,0   800  1214   698 -1,02
 13 Jouke Luxema            151  15   1   0  14   1,0   860  1319   812 -0,90
 
 
 
Partijen in Ronde 27 - 16-05-2023.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         ½-½   
  2 Sjak Rijploeg        - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Arthur Uyleman       1-0   
  4 Douwe Pol            - Fred Luining         1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Daniël Werkman       - John Souhoka         0-1   
  7 Albert Werkman       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 26 - 09-05-2023.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Wiebe Veldhuis       1-0   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Fred Luining         ½-½   
  3 Jacob Bosgra         - Douwe Pol            0-1   
  4 John Souhoka         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  5 Albert Werkman       - Sjak Rijploeg        0-1   
  6 Jouke Luxema         - Andrej Sarnatskiy    0-1   
  7 Ken Hing Hua         - Daniël Werkman       1-0   
  8 Albert Prins         - Paring bye                 
  9 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 25 - 02-05-2023.
  1 Rudy Frieswijk       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  3 John Souhoka         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Douwe Pol            1-0   
  5 Albert Prins         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Klaas Dijkhuizen     - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 24 - 25-04-2023.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Jacob Bosgra         1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Arthur Uyleman       1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  4 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Albert Prins         - Albert Werkman       1-0   
  6 Wiebe Veldhuis       - Jouke Luxema         1-0   
  7 Fred Luining         - Daniël Werkman       1-0   
  8 Andrej Sarnatskiy    - Ken Hing Hua         1-0   
 
Partijen in Ronde 23 - 18-04-2023.
  1 Rudy Frieswijk       - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 John Souhoka         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Tony Westermann      - Albert Prins         0-1   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Albert Werkman       - Douwe Pol            0-1   
  6 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 22 - 11-04-2023.
  1 Wiebe Veldhuis       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Tony Westermann      1-0   
  3 Douwe Pol            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Fred Luining         - John Souhoka         1-0   
  6 Daniël Werkman       - Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Arthur Uyleman       - Albert Werkman       1-0   
 
Partijen in Ronde 21 - 04-04-2023.
  1 Koen Molewijk        - Tony Westermann      0-1    
  2 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            1-0   
  3 Jacob Bosgra         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Fred Luining         1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       1-0   
  6 Albert Werkman       - John Souhoka         0-1   
 
Partijen in Ronde 20 - 28-03-2023.
  1 Tony Westermann      - Jacob Bosgra         1-0   
  2 Douwe Pol            - Sjak Rijploeg        1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Wiebe Veldhuis       1-0    
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    Arthur Uyleman       - Afw voor club   
    John Souhoka         - Afw voor club  
    Jouke Luxema         - Afw voor club       
 
Partijen in Ronde 19 - 21-03-2023.
  1 Tony Westermann      - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Arthur Uyleman       1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  4 John Souhoka         - Douwe Pol            0-1   
  5 Albert Prins         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  6 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 18 - 14-03-2023.
  1 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Arthur Uyleman       - Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         1-0   
  4 Daniël Werkman       - Jacob Bosgra         0-1   
  5 Albert Werkman       - Jouke Luxema         1-0   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Koen Molewijk        - Afw voor club   
    Wiebe Veldhuis       - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 17 - 07-03-2023.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Tony Westermann      0-1   
  4 Douwe Pol            - Albert Prins         1-0   
  5 Koen Molewijk        - Arthur Uyleman       ½-½   
  6 Jacob Bosgra         - Albert Werkman       1-0   
  7 John Souhoka         - Daniël Werkman       1-0
 
Partijen in Ronde 16 - 21-02-2023.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Douwe Pol            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Rudy Frieswijk       1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  5 Jouke Luxema         - Albert Prins         0-1   
  6 Arthur Uyleman       - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Koen Molewijk        - John Souhoka         1-0   
 
Partijen in Ronde 15 - 14-02-2023.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Albert Prins         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  4 Fred Luining         - Arthur Uyleman       1-0   
  5 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        0-1   
  6 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0   
  7 Rudy Frieswijk       - Paring bye
 
Partijen in Ronde 14 - 07-02-2023.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Douwe Pol            - Tony Westermann      0-1   
  4 Fred Luining         - Albert Prins         1-0   
  5 Jan Drolenga         - Albert Werkman       1-0   
  6 Daniël Werkman       - Arthur Uyleman       0-1   
  7 Wiebe Veldhuis       - Paring bye                 
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club   
    Jacob Bosgra         - Afw voor club  
    Jouke Luxema         - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 13 - 31-01-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Douwe Pol            - Jan Drolenga         ½-½   
  4 Wiebe Veldhuis       - Koen Molewijk        1-0   
  5 Albert Prins         - Sjak Rijploeg        1-0   
  6 Albert Werkman       - Fred Luining         0-1   
  7 Jouke Luxema         - Daniël Werkman       1-0   
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club   
    Arthur Uyleman       - Afw voor club   
    John Souhoka         - Afw voor club  
    Jacob Bosgra         - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 12 - 24-01-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  3 Albert Prins         - Douwe Pol            ½-½   
  4 Fred Luining         - Koen Molewijk        1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Jan Drolenga         0-1   
  6 Arthur Uyleman       - John Souhoka         1-0   
  7 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   
 
Partijen in Ronde 11 - 17-01-2023.
  1 Arthur Uyleman       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  2 Rudy Frieswijk       - John Souhoka         1-0   
  3 Fred Luining         - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Jan Drolenga         - Jouke Luxema         1-0   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
    Wiebe Veldhuis       - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 10 - 06-12-2022.
  1 Tony Westermann      - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  4 Wiebe Veldhuis       - Albert Prins         1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - Arthur Uyleman       1-0   
  6 Rinus Vriend         - Sjak Rijploeg        ½-½   
  7 John Souhoka         - Jacob Bosgra         1-0   
  8 Jouke Luxema         - Fred Luining         0-1
 
Partijen in Ronde 9 - 29-11-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Tony Westermann      ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Jacob Bosgra         - Rudy Frieswijk       0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Wiebe Veldhuis       ½-½   
  5 Rinus Vriend         - Fred Luining         1-0   
  6 Douwe Pol            - Paring bye                 
 
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    Arthur Uyleman       - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club   
    Jouke Luxema         - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 8 - 22-11-2022.
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  3 Tony Westermann      - John Souhoka         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Jouke Luxema         1-0   
  5 Arthur Uyleman       - Rinus Vriend         0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 7 - 15-11-2022.
  1 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  2 Jan Drolenga         - Tony Westermann      0-1   
  3 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
  4 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        0-1   
  5 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
    Wiebe Veldhuis       - Afw voor club   
 
Partijen in Ronde 6 - 08-11-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Koen Molewijk        - Douwe Pol            0-1   
  3 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Tony Westermann      1-0   
  5 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1   
  6 Wiebe Veldhuis       - Arthur Uyleman       1-0   
  7 Jouke Luxema         - John Souhoka         0-1
 
Partijen in Ronde 5 - 01-11-2022.
  1 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Albert Prins         1-0   
  4 Wiebe Veldhuis       - Jacob Bosgra         0-1   
  5 Tony Westermann      - Koen Molewijk        ½-½   
  6 Rudy Frieswijk       - Jouke Luxema         1-0   
  7 Arthur Uyleman       - Sjak Rijploeg        ½-½   
  8 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 25-10-2022.
  1 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Fred Luining         - Jan Drolenga         0-1   
  3 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         ½-½   
  4 John Souhoka         - Arthur Uyleman       0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club   
    Albert Prins         - Afw voor club  
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club   
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 3 - 18-10-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  2 Douwe Pol            - Wiebe Veldhuis       1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jan Drolenga         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Tony Westermann      0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Fred Luining         ½-½   
 
Partijen in Ronde 2 - 04-10-2022.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Albert Prins         - John Souhoka         1-0   
  3 Tony Westermann      - Douwe Pol            0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Koen Molewijk        - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Fred Luining         0-1   
 
Partijen in Ronde 1 - 27-09-2022.
  1 Koen Molewijk        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Fred Luining         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Arthur Uyleman       - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Douwe Pol            ½-½   
  5 John Souhoka         - Wiebe Veldhuis       0-1   
  6 Willem Bosman        - Albert Prins         0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Tony Westermann      ½-½   
  8 Bram Honingh         - Rudy Frieswijk       ½-½   
 
 

Interne competitie 2021-2022

SV Lewenborg 2021-2022 -  - Interne Competitie 2021-2022
 
Partijen in Ronde 23 - 24-05-2022.
 
  1 Sjak Rijploeg        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Koen Molewijk        - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         ½-½   
  4 Douwe Pol            - John Souhoka         1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  6 Jan Schut            - Jouke Luxema         ½-½   
 
 
 
Eindstand na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen      736  19  12   6   1  15,0  1835  1581  1836  0,01
  2 Jan Wiebe van Veen    594  18   8   7   3  11,5  1745  1604  1721 -0,54
  3 Hiddo Zuiderweg       582  17   7   8   2  11,0  1779  1585  1719 -1,27
  4 Douwe Pol             552  19   9   7   3  12,5  1667  1523  1670  0,08
  5 Albert Prins          500  17   5   8   4   9,0  1608  1600  1628  0,43
  6 Rudy Frieswijk        476  12   5   5   2   7,5  1569  1562  1666  1,45
  7 Boudewijn Hoogeboom   454  18   7   4   7   9,0  1583  1495  1516 -1,50
  8 Tony Westermann       426  14   4   7   3   7,5  1578  1601  1633  0,97
  9 Fred Luining          358   9   2   5   2   4,5  1429  1553  1541  1,26
 10 Wiebe Veldhuis        351   4   2   1   1   2,5  1668  1470  1583 -0,43
 11 Jan Drolenga          336   6   2   2   2   3,0  1573  1587  1592  0,14
 12 Johan Jans            336   4   3   1   0   3,5  1547  1192  1566  0,10
 13 Jan Schut             332  17   6   4   7   8,0  1488  1400  1401 -1,85
 14 Koen Molewijk         322   4   3   0   1   3,0  1519  1422  1685  0,83
 15 Sjak Rijploeg         321  19   3  10   6   8,0  1334  1431  1360  0,62
 16 Arthur Uyleman        314  17   5   6   6   8,0  1360  1415  1386  0,56
 17 Durk Elzinga          282  10   3   2   5   4,0  1303  1388  1313  0,12
 18 Henk Dutmer           255   9   1   4   4   3,0  1244  1470  1317  0,82
 19 Jacob Bosgra          244  19   5   3  11   6,5  1294  1397  1284 -0,22
 20 John Souhoka          233  18   3   3  12   4,5  1293  1448  1237 -1,26
 21 Willem Bosman         195   2   0   0   2   0,0  1287  1578  1154 -0,33
 22 Jouke Luxema          116  13   0   1  12   0,5   869  1400   869  0,00
 
Categorie A na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Klaas Dijkhuizen      736  19  12   6   1  15,0  1835  1581  1836  0,01
  2 Jan Wiebe van Veen    594  18   8   7   3  11,5  1745  1604  1721 -0,54
  3 Hiddo Zuiderweg       582  17   7   8   2  11,0  1779  1585  1719 -1,27
  4 Douwe Pol             552  19   9   7   3  12,5  1667  1523  1670  0,08
  5 Albert Prins          500  17   5   8   4   9,0  1608  1600  1628  0,43
  6 Rudy Frieswijk        476  12   5   5   2   7,5  1569  1562  1666  1,45
  7 Boudewijn Hoogeboom   454  18   7   4   7   9,0  1583  1495  1516 -1,50
  8 Tony Westermann       426  14   4   7   3   7,5  1578  1601  1633  0,97
  9 Jan Drolenga          336   6   2   2   2   3,0  1573  1587  1592  0,14
 
Categorie B na Ronde 23 - 24-05-2022.
Pos Naam                Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Fred Luining          358   9   2   5   2   4,5  1429  1553  1541  1,26
  2 Wiebe Veldhuis        351   4   2   1   1   2,5  1668  1470  1583 -0,43
  3 Johan Jans            336   4   3   1   0   3,5  1547  1192  1566  0,10
  4 Jan Schut             332  17   6   4   7   8,0  1488  1400  1401 -1,85
  5 Koen Molewijk         322   4   3   0   1   3,0  1519  1422  1685  0,83
  6 Sjak Rijploeg         321  19   3  10   6   8,0  1334  1431  1360  0,62
  7 Arthur Uyleman        314  17   5   6   6   8,0  1360  1415  1386  0,56
  8 Durk Elzinga          282  10   3   2   5   4,0  1303  1388  1313  0,12
  9 Henk Dutmer           255   9   1   4   4   3,0  1244  1470  1317  0,82
 10 Jacob Bosgra          244  19   5   3  11   6,5  1294  1397  1284 -0,22
 11 John Souhoka          233  18   3   3  12   4,5  1293  1448  1237 -1,26
 12 Willem Bosman         195   2   0   0   2   0,0  1287  1578  1154 -0,33
 13 Jouke Luxema          116  13   0   1  12   0,5   869  1400   869  0,00
 
 
 
Partijen in Ronde 22 - 17-05-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Fred Luining         1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  4 Durk Elzinga         - Douwe Pol            0-1   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Tweede Pairing bye
 
Partijen in Ronde 21 - 10-05-2022.
  1 Douwe Pol            - Fred Luining         ½-½   
  2 Jacob Bosgra         - Albert Prins         0-1   
  3 Rudy Frieswijk       - Durk Elzinga         1-0   
  4 John Souhoka         - Tony Westermann      0-1   
  5 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 20 - 03-05-2022.
  1 Tony Westermann      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Schut            1-0   
  5 Fred Luining         - Jacob Bosgra         1-0
  6 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        ½-½
 
Partijen in Ronde 19 - 26-04-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Rudy Frieswijk       0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Albert Prins         - Douwe Pol            1-0   
  4 Wiebe Veldhuis       - Jan Schut            0-1   
  5 Henk Dutmer          - Johan Jans           0-1   
  6 Arthur Uyleman       - Sjak Rijploeg        ½-½   
  7 Jacob Bosgra         - John Souhoka         1-0   
  8 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 18 - 19-04-2022.
  1 Albert Prins         - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Tony Westermann      - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Douwe Pol            0-1   
  5 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  6 Henk Dutmer          - John Souhoka         0-1   
 
Partijen in Ronde 17 - 12-04-2022.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Tony Westermann      ½-½   
  2 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  3 Jan Schut            - Arthur Uyleman       ½-½   
  4 Jacob Bosgra         - Henk Dutmer          ½-½   
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Douwe Pol            - Afw voor club    
    Albert Prins         - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club   
    Koen Molewijk        - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 16 - 05-04-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Arthur Uyleman       1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Koen Molewijk        1-0   
  3 Douwe Pol            - Jacob Bosgra         ½-½   
  4 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club
 
Partijen in Ronde 15 - 29-03-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  2 Fred Luining         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Sjak Rijploeg        - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 John Souhoka         - Koen Molewijk        0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Douwe Pol            - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 14 - 15-03-2022.
  1 Wiebe Veldhuis       - Tony Westermann      ½-½   
  2 Jan Schut            - Sjak Rijploeg        ½-½    
  3 Arthur Uyleman       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Douwe Pol            - Afw voor club  
    Albert Prins         - Afw voor club   
    Boudewijn Hoogeboom  - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 13 - 08-03-2022.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  3 Tony Westermann      - Albert Prins         1-0   
  4 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         1-0   
  6 Jacob Bosgra         - Jan Schut            0-1   
  7 Koen Molewijk        - Jouke Luxema         1-0   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 12 - 22-02-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  2 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Albert Prins         - Sjak Rijploeg        ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Fred Luining         ½-½   
  5 Rudy Frieswijk       - Tony Westermann      1-0   
  6 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  7 John Souhoka         - Arthur Uyleman       0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 11 - 15-02-2022.
  1 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Albert Prins         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 Tony Westermann      - Fred Luining         ½-½   
  5 Jan Schut            - Durk Elzinga         0-1   
  6 Sjak Rijploeg        - Jouke Luxema         1-0   
  7 Arthur Uyleman       - Johan Jans           ½-½   
  8 John Souhoka         - Jacob Bosgra         0-1   
 
Partijen in Ronde 10 - 08-02-2022.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Arthur Uyleman       1-0   
  2 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        ½-½   
  3 Johan Jans           - Jouke Luxema         1-0   
  4 Durk Elzinga         - Paring bye                 
 
    Klaas Dijkhuizen     - Afw voor club   
    Hiddo Zuiderweg      - Afw voor club   
    Jan Wiebe van Veen   - Afw voor club  
    Albert Prins         - Afw voor club   
    Rudy Frieswijk       - Afw voor club   
    Jan Schut            - Afw voor club  
    John Souhoka         - Afw voor club  
 
Partijen in Ronde 9 - 01-02-2022.
  1 Arthur Uyleman       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Douwe Pol            ½-½   
  3 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Fred Luining         - Albert Prins         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  6 Jan Schut            - Rudy Frieswijk       0-1   
  7 Durk Elzinga         - Sjak Rijploeg        0-1   
  8 Johan Jans           - Jacob Bosgra         1-0   
 
Partijen in Ronde 8 - 25-01-2022.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Tony Westermann      ½-½   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Jan Schut            1-0   
  4 Douwe Pol            - Albert Prins         1-0   
  5 Jouke Luxema         - John Souhoka         0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Niels Timmer         0-1   
  7 Rudy Frieswijk       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 7 - 09-11-2021.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      ½-½    
  3 Albert Prins         - Jan Schut            1-0   
  4 John Souhoka         - Douwe Pol            0-1   
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       ½-½   
  6 Sjak Rijploeg        - Fred Luining         0-1   
  7 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 02-11-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Drolenga         1-0   
  3 Albert Prins         - Boudewijn Hoogeboom  ½-½   
  4 Douwe Pol            - Tony Westermann      ½-½   
  5 Jan Schut            - John Souhoka         1-0   
  6 Rudy Frieswijk       - Wiebe Veldhuis       0-1   
  7 Sjak Rijploeg        - Henk Dutmer          ½-½   
  8 Fred Luining         - Durk Elzinga         ½-½   
  9 Arthur Uyleman       - Jouke Luxema         1-0   
 10 Willem Bosman        - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 5 - 26-10-2021.
  1 Jan Drolenga         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Albert Prins         1-0   
  3 John Souhoka         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  5 Wiebe Veldhuis       - Henk Dutmer          1-0   
  6 Douwe Pol            - Willem Bosman        1-0   
  7 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  8 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
 
Partijen in Ronde 4 - 12-10-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  2 John Souhoka         - Jan Drolenga         0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  4 Hiddo Zuiderweg      - Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Henk Dutmer          - Jan Schut            ½-½   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         1-0   
  8 Durk Elzinga         - Arthur Uyleman       ½-½   
  9 Jouke Luxema         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 3 - 05-10-2021.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            1-0   
  2 Albert Prins         - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Jan Drolenga         - Rudy Frieswijk       ½-½   
  4 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         0-1   
  5 Jan Schut            - Willem Bosman        1-0   
  6 Tony Westermann      - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Jouke Luxema         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  8 Durk Elzinga         - Paring bye                 
  9 Arthur Uyleman       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 28-09-2021.
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  2 Jan Drolenga         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  4 Albert Prins         - Tony Westermann      1-0   
  5 Rudy Frieswijk       - John Souhoka         ½-½   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - Sjak Rijploeg        ½-½   
  7 Arthur Uyleman       - Jan Schut            0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Durk Elzinga         1-0   
 
Partijen in Ronde 1 - 21-09-2021.
  1 Jan Schut            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Arthur Uyleman       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Douwe Pol            ½-½   
  5 John Souhoka         - Albert Prins         ½-½   
  6 Henk Dutmer          - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  7 Durk Elzinga         - Jan Drolenga         0-1   
  8 Rudy Frieswijk       - Paring bye                 

 

Interne competitie - ronde 9

Hierbij de uitslagen en stand na de 9e ronde:

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Partijen in Ronde 9 - 08-12-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Douwe Pol            0-1   
  2 Henk Dutmer          - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  4 Tony Westermann      - Rudy Frieswijk       1-0   
  5 Fred Luining         - John Souhoka         1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Herman Wiegeraad     1-0   
  7 Jan Schut            - Paring bye                 
 

SV Lewenborg 2020-2021 -  - Interne Competitie 2020-2021
 
Rangschikking na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               335   8   6   2   0   7,0  1674  1492  1823  1,49
  2 Jan Wiebe van Veen      277   8   4   3   1   5,5  1752  1532  1718 -0,34
  3 Hiddo Zuiderweg         248   7   5   0   2   5,0  1793  1536  1739 -0,47
  4 Boudewijn Hoogeboom     244   8   5   0   3   5,0  1564  1566  1670  1,06
  5 Albert Prins            203   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  6 Arthur Uyleman          184   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  7 Henk Dutmer             181   6   3   1   2   3,5  1149  1352  1361  1,59
  8 Jan Schut               171   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  9 Tony Westermann         169   8   3   2   3   4,0  1615  1508  1526 -0,89 
 10 Jacob Bosgra            157   7   2   2   3   3,0  1283  1506  1420  1,20 
 11 Durk Elzinga            150   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18 
 12 Rudy Frieswijk          145   7   2   1   4   2,5  1565  1558  1448 -1,02 
 13 Fred Luining            135   4   1   2   1   2,0  1404  1380  1376 -0,14 
 14 John Souhoka            119   8   2   1   5   2,5  1315  1463  1305 -0,10 
 15 Sjak Rijploeg            99   7   2   1   4   2,5  1300  1349  1223 -0,67
 16 Herman Wiegeraad         88   6   1   1   4   1,5  1161  1294  1075 -0,65
 17 Jouke Luxema             43   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59
 
 
Categorie A na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Douwe Pol               335   8   6   2   0   7,0  1674  1492  1823  1,49
  2 Jan Wiebe van Veen      277   8   4   3   1   5,5  1752  1532  1718 -0,34
  3 Boudewijn Hoogeboom     244   8   5   0   3   5,0  1564  1566  1670  1,06
  4 Rudy Frieswijk          145   7   2   1   4   2,5  1565  1558  1448 -1,02
 
Categorie B na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Hiddo Zuiderweg         248   7   5   0   2   5,0  1793  1536  1739 -0,47
  2 Albert Prins            203   5   1   4   0   3,0  1613  1555  1638  0,16
  3 Jan Schut               171   8   3   2   3   4,0  1529  1412  1450 -0,79
  4 Tony Westermann         169   8   3   2   3   4,0  1615  1508  1526 -0,89 
  5 Fred Luining            135   4   1   2   1   2,0  1404  1380  1376 -0,14 
  6 John Souhoka            119   8   2   1   5   2,5  1315  1463  1305 -0,10 
 
Categorie C na Ronde 9 - 08-12-2020.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR  W-We
  1 Arthur Uyleman          184   2   1   1   0   1,5  1340  1277  1476  0,34
  2 Henk Dutmer             181   6   3   1   2   3,5  1149  1352  1361  1,59
  3 Jacob Bosgra            157   7   2   2   3   3,0  1283  1506  1420  1,20
  4 Durk Elzinga            150   5   2   1   2   2,5  1297  1266  1267 -0,18
  5 Sjak Rijploeg            99   7   2   1   4   2,5  1300  1349  1223 -0,67
  6 Herman Wiegeraad         88   6   1   1   4   1,5  1161  1294  1075 -0,65
  7 Jouke Luxema             43   6   0   0   6   0,0   890  1292   812 -0,59

 
Partijen in Ronde 8 - 01-12-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Henk Dutmer          1-0   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jacob Bosgra         - Jan Schut            ½-½   
  5 John Souhoka         - Tony Westermann      ½-½     
  6 Sjak Rijploeg        - Fred Luining         ½-½     
  7 Jouke Luxema         - Herman Wiegeraad     0-1   
 
Partijen in Ronde 7 - 24-11-2020.
 
  1 Durk Elzinga         - Douwe Pol            ½-½   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       1-0   
  3 Jan Schut            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - John Souhoka         1-0   
  5 Herman Wiegeraad     - Tony Westermann      0-1   
  6 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 03-11-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Jan Schut            1-0   
  2 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Henk Dutmer          - Durk Elzinga         1-0   
  5 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0     
  6 Tony Westermann      - Paring bye                   

Partijen in Ronde 5 - 27-10-2020.
 
  1 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Jan Schut            - Albert Prins         ½-½   
  3 Hiddo Zuiderweg      - John Souhoka         1-0   
  4 Herman Wiegeraad     - Henk Dutmer          0-1   
  5 Durk Elzinga         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Tony Westermann      - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 4 - 20-10-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jacob Bosgra         0-1   
  4 John Souhoka         - Jan Schut            0-1   
  5 Hiddo Zuiderweg      - Tony Westermann      1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Durk Elzinga         0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 06-10-2020.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            ½-½   
  2 Rudy Frieswijk       - Albert Prins         ½-½   
  3 Tony Westermann      - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Jan Schut            - Herman Wiegeraad     1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 22-09-2020.
 
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  2 Tony Westermann      - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 John Souhoka         - Albert Prins         0-1     
  4 Fred Luining         - Rudy Frieswijk       0-1     
  5 Henk Dutmer          - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        1-0   
  7 Jouke Luxema         - Jan Schut            0-1   
  8 Hiddo Zuiderweg      - Paring bye                 
 
 Partijen in Ronde 1 - 15-09-2020.
 
  1 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Albert Prins         - Tony Westermann      ½-½   
  3 Jan Schut            - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Arthur Uyleman       - Fred Luining         ½-½   
  5 Durk Elzinga         - John Souhoka         0-1   
  6 Herman Wiegeraad     - Jacob Bosgra         ½-½   
  7 Jouke Luxema         - Henk Dutmer          0-1   
  8 Jan Wiebe van Veen   - Paring bye