Rapidkampioenen Lewenborg

Rapid:
 
1975
1976
1977
1978   
1979   
1980   
1981
1982   
1983 
1984   
1985
1986   
1987
1988
1989
1990  Martin Riksten
1991
1992 
1993
1994 
1995 
1996
1997  Harold van Heeringen
1998  Rudy van Wessel
1999  Martin Riksten
2000
2001
2002
2003
2004
2005  Tjipko Visser
2006 
2007 
2008  Roy Bons
2009  Roy Bons
2010  Roy Bons
2011  Roy Bons
2012  Rudy Frieswijk
2013  Roy Bons
2014  Jan Wiebe van Veen
2015  Ramon Middeljans
2016  Ramon Middeljans
2017  Klaas Dijkhuizen
2018  Klaas Dijkhuizen
2019  Hiddo Zuiderweg
2020  Hiddo Zuiderweg
2021  Jan Wiebe van Veen
2022  Klaas Dijkhuizen
2023  Jan Wiebe van Veen
2024  Bruno Jelic

Rapidkampioenschap 2023-2024

SV Lewenborg Rapid 2023-2024
 
Eindstand na Ronde 9 - 21-05-2024.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR
  1 Bruno Jelic             314   6   5   1   0   5,5  1989  1835  2252
  2 Douwe Pol               267   9   5   2   2   6,0  1770  1811  1931
  3 Klaas Dijkhuizen        259   9   6   0   3   6,0  1913  1820  1941
  4 Hiddo Zuiderweg         221   6   3   1   2   3,5  1904  1853  1911
  5 Jan Wiebe van Veen      200   9   5   2   2   6,0  1904  1752  1872
  6 John Souhoka            174   6   4   0   2   4,0  1571  1668  1788
  7 Rene Frieswijk          170   6   3   0   3   3,0  1763  1736  1736
  8 Rudy Frieswijk          162   3   1   1   1   1,5  1756  1852  1852
  9 Roy Bons                159   6   1   2   3   2,0  1899  1784  1664
 10 Ryan Bons               145   3   2   0   1   2,0  1656  1576  1696
 11 Valentin Bajrami        140   6   3   1   2   3,5  1797  1696  1754
 12 Boudewijn Hoogeboom     140   9   5   0   4   5,0  1765  1710  1749
 13 Albert Prins            132   6   1   2   3   2,0  1784  1829  1709
 14 Arthur Uyleman           87   5   2   0   3   2,0  1599  1718  1648
 15 Sjak Rijploeg            69   9   3   0   6   3,0  1589  1608  1487
 16 Bert Post                61   3   1   0   2   1,0  1246  1475  1355
 17 Jouke Luxema             57   5   1   0   4   1,0  1275  1553  1312
 18 Jacob Bosgra             40   8   1   0   7   1,0  1562  1593  1255
 
 
Partijen in Ronde 1 - 12-09-2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Bruno Jelic          0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Roy Bons             1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Sjak Rijploeg        - Albert Prins         0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Kevin Niezen         - Rene Frieswijk       0-1   
  7 Ali Said             - Ryan Bons            0-1   
  8 John Souhoka         - Douwe Pol            0-1   
 
Partijen in Ronde 2 - 12-09-2023.
  1 Roy Bons             - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 Bruno Jelic          - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  3 Ryan Bons            - Rene Frieswijk       0-1   
  4 John Souhoka         - Jacob Bosgra         1-0   
  5 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  6 Ali Said             - Kevin Niezen         ½-½   
  7 Arthur Uyleman       - Douwe Pol            0-1   
  8 Sjak Rijploeg        - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 12-09-2023.
  1 Douwe Pol            - Bruno Jelic          0-1   
  2 Rene Frieswijk       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Arthur Uyleman       1-0   
  4 Roy Bons             - Albert Prins         ½-½   
  5 Boudewijn Hoogeboom  - Ryan Bons            0-1   
  6 Klaas Dijkhuizen     - John Souhoka         1-0   
  7 Jacob Bosgra         - Sjak Rijploeg        0-1   
 
Partijen in Ronde 4 - 20-02-2024.
Banzai-Leong gambiet 1.e4 e6 2.b4.
  1 Bruno Jelic          - Rene Frieswijk       1-0   
  2 Douwe Pol            - Roy Bons             ½-½   
  3 Rudy Frieswijk       - Valentin Bajrami     1-0   
  4 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  5 Jouke Luxema         - Bert Post            1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - John Souhoka         0-1   
  7 Jan Wiebe van Veen   - Jacob Bosgra         1-0   
 
Partijen in Ronde 5 - 20-02-2024.
Banzai-Leong gambiet 1.e4 e6 2.b4.
  1 Bruno Jelic          - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  2 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       ½-½   
  3 Rene Frieswijk       - Roy Bons             1-0   
  4 Valentin Bajrami     - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  5 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Bert Post            - Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Jacob Bosgra         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
 
Partijen in Ronde 6 - 20-02-2024.
Banzai-Leong gambiet 1.e4 e6 2.b4.
  1 Rudy Frieswijk       - Bruno Jelic          0-1   
  2 Rene Frieswijk       - Douwe Pol            0-1   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  4 Roy Bons             - John Souhoka         0-1   
  5 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - Valentin Bajrami     0-1   
  7 Bert Post            - Jacob Bosgra         1-0   
 
Partijen in Ronde 7 - 21-05-2024.
Fisher stelling 777
  1 Hiddo Zuiderweg      - Douwe Pol            0-1   
  2 Albert Prins         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Sjak Rijploeg        - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Valentin Bajrami     - Jouke Luxema         1-0   
  5 Arthur Uyleman       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 8 - 21-05-2024.
Fisher stelling 167.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Albert Prins         1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Valentin Bajrami     ½-½   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Sjak Rijploeg        1-0   
  5 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 9 - 21-05-2024.
Fisher stelling 69.
  1 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  3 Albert Prins         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Valentin Bajrami     - Jacob Bosgra         1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       0-1   
 
 
 

Snelschaak kampioenen Lewenborg

1975
1976
1977
1978 Ignace Hendriks
1979 Theo van Dellen
1980 Cees Hofman
1981
1982 Cees Hofman
1983 Ignace Hendriks
1984 Ignace Hendriks
1985 Ignace Hendriks
1986 Otto Rubingh
1987
1988
1989 Otto Rubingh
1990 Martin Riksten
1991
1992 Martin Riksten
1993 Rudy van Wessel
1994 Martin Riksten
1995 Harold van Heeringen
1996
1997 Wim Blokzijl
1998 Hans Polee
1999 Hans Polee
2000
2001
2002
2003
2004
2005 Adrian Clemens
2006 Adrian Clemens
2007
2008 Adrian Clemens
2009    
2010 Ramon Middeljans
2011 Roy Bons
2012 Ramon Middeljans
2013 Ramon Middeljans
2014 Ramon Middeljans
2015 Ramon Middeljans
2016 Ramon Middeljans
2017 Hiddo Zuiderweg
2018 Marcel Pouw
2019 Hiddo Zuiderweg
2020 Edim Salihbegovic
2021 -
2022 Klaas Dijkhuizen
2023 Klaas Dijkhuizen
2024 Bruno Jelic

 

Snelschaakkampioenschap 2023-2024

Eindstand na Ronde 9 - 12-12-2023.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  SRtg   TPR
  1 Bruno Jelic             480   9   7   2   0   8,0  1928  2062
  2 Klaas Dijkhuizen        411   9   6   1   2   6,5  1909  1912
  3 Ramon Middeljans        340   9   5   1   3   5,5  1849  1711
  4 Hiddo Zuiderweg         330   9   6   0   3   6,0  1833  1623
  5 Jan Wiebe van Veen      318   9   4   2   3   5,0  1708  1744
  6 Boudewijn Hoogeboom     313   9   5   1   3   5,5  1611  1690
  7 Ton van Ingen           295   9   4   2   3   5,0  1904  1612
  8 Douwe Pol               286   9   5   0   4   5,0  1672  1680
  9 Marcel Pouw             277   9   4   2   3   5,0  1825  1582
 10 Arthur Uyleman          241   9   4   1   4   4,5  1385  1567
 11 René Frieswijk          173   9   3   0   6   3,0  1400  1401
 12 John Souhoka            162   9   3   0   6   3,0  1247  1440
 13 Jacob Bosgra             69   9   1   0   8   1,0  1265  1169
 14 Jouke Luxema             34   9   0   0   9   0,0   871   771
 
 
 
Partijen in Ronde 1 - 12/12/2023.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Douwe Pol            - Ton van Ingen        0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Ramon Middeljans     ½-½   
  4 René Frieswijk       - Bruno Jelic          0-1   
  5 Arthur Uyleman       - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 John Souhoka         - Marcel Pouw          0-1   
  7 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         0-1   
 
Partijen in Ronde 2 - 12/12/2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  2 Ton van Ingen        - Marcel Pouw          0-1   
  3 Bruno Jelic          - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Ramon Middeljans     - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Douwe Pol            - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  6 John Souhoka         - René Frieswijk       1-0   
  7 Jouke Luxema         - Arthur Uyleman       0-1   
 
Partijen in Ronde 3 - 12/12/2023.
  1 Marcel Pouw          - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Bruno Jelic          0-1   
  3 Arthur Uyleman       - Ton van Ingen        0-1   
  4 Jan Wiebe van Veen   - John Souhoka         1-0   
  5 Jacob Bosgra         - Douwe Pol            0-1   
  6 René Frieswijk       - Ramon Middeljans     0-1   
  7 Boudewijn Hoogeboom  - Jouke Luxema         1-0   
 
Partijen in Ronde 4 - 12/12/2023.
  1 Klaas Dijkhuizen     - Bruno Jelic          0-1   
  2 Ton van Ingen        - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  3 Marcel Pouw          - Douwe Pol            0-1   
  4 Ramon Middeljans     - Arthur Uyleman       1-0   
  5 Jacob Bosgra         - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Hiddo Zuiderweg      - John Souhoka         1-0   
  7 Jouke Luxema         - René Frieswijk       0-1   
 
Partijen in Ronde 5 - 12/12/2023.
  1 Bruno Jelic          - Ramon Middeljans     1-0   
  2 Douwe Pol            - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Ton van Ingen        1-0   
  4 Jan Wiebe van Veen   - Marcel Pouw          1-0   
  5 René Frieswijk       - Hiddo Zuiderweg      1-0   
  6 Arthur Uyleman       - Jacob Bosgra         1-0   
  7 John Souhoka         - Jouke Luxema         1-0   
 
Partijen in Ronde 6 - 12/12/2023.
  1 Bruno Jelic          - Jan Wiebe van Veen   ½-½   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Ramon Middeljans     - Douwe Pol            1-0   
  4 Ton van Ingen        - John Souhoka         1-0   
  5 Marcel Pouw          - Arthur Uyleman       ½-½   
  6 Jacob Bosgra         - René Frieswijk       0-1   
  7 Hiddo Zuiderweg      - Jouke Luxema         1-0   
 
Partijen in Ronde 7 - 12/12/2023.
  1 Ton van Ingen        - Bruno Jelic          0-1   
  2 Ramon Middeljans     - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  3 Jan Wiebe van Veen   - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  4 Douwe Pol            - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  5 René Frieswijk       - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Jouke Luxema         - Marcel Pouw          0-1   
  7 John Souhoka         - Jacob Bosgra         1-0   
 
Partijen in Ronde 8 - 12/12/2023.
  1 Boudewijn Hoogeboom  - Bruno Jelic          0-1   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Ton van Ingen        ½-½   
  3 Hiddo Zuiderweg      - Ramon Middeljans     1-0   
  4 René Frieswijk       - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  5 Arthur Uyleman       - John Souhoka         1-0   
  6 Marcel Pouw          - Jacob Bosgra         1-0   
  7 Jouke Luxema         - Douwe Pol            0-1   
 
Partijen in Ronde 9 - 12/12/2023.
  1 Bruno Jelic          - Marcel Pouw          ½-½   
  2 Arthur Uyleman       - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Douwe Pol            - Jan Wiebe van Veen   1-0   
  4 John Souhoka         - Ramon Middeljans     0-1   
  5 Jacob Bosgra         - Hiddo Zuiderweg      0-1   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - René Frieswijk       1-0   
  7 Ton van Ingen        - Jouke Luxema         1-0  

Rapidkampioenschap 2022-2023

Eindstand na Ronde 9 - 23-05-2023.
Pos Naam                  Score Prt   W   R   V   Ptn  BRtg GemRT   TPR
  1 Jan Wiebe van Veen      318   9   7   1   1   7,5  1706  1546  1826
  2 Rudy Frieswijk          247   5   3   1   1   3,5  1591  1559  1706
  3 Klaas Dijkhuizen        240   9   5   2   2   6,0  1855  1569  1668
  4 Douwe Pol               227   8   4   2   2   5,0  1675  1556  1645
  5 Hiddo Zuiderweg         222   3   2   1   0   2,5  1810  1640  1919
  6 John Souhoka            204   6   4   0   2   4,0  1220  1476  1596
  7 Koen Molewijk           175   6   3   0   3   3,0  1511  1560  1560
  8 Albert Prins            175   8   3   2   3   4,0  1598  1496  1496
  9 Boudewijn Hoogeboom     148   5   1   2   2   2,0  1628  1537  1467
 10 Arthur Uyleman          146   9   3   1   5   3,5  1358  1525  1446
 11 Rene Frieswijk          137   6   3   0   3   3,0  1200  1327  1327
 12 Sjak Rijploeg           119   9   4   0   5   4,0  1384  1209  1170
 13 Johan Jans              105   3   1   0   2   1,0  1547  1583  1463
 14 Ken Hing Hua            101   3   1   0   2   1,0   900  1294  1174
 15 Daniël Werkman           92   3   1   0   2   1,0   800  1019   899
 16 Jacob Bosgra             91   8   3   0   5   3,0  1298  1166  1077
 17 Wim van Oosterom         83   3   1   0   2   1,0  1200  1298  1177
 18 Jouke Luxema             69   8   2   0   6   2,0   860  1218  1051
 19 Albert Werkman           63   3   0   0   3   0,0   900  1015   215
 
 
 
Partijen in Ronde 1 - 20-09-2022.
 
  1 Hiddo Zuiderweg      - Klaas Dijkhuizen     1-0   
  2 Albert Prins         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  3 Koen Molewijk        - Johan Jans           1-0    
  4 Arthur Uyleman       - Wim van Oosterom     1-0   
  5 John Souhoka         - Sjak Rijploeg        1-0   
  6 Jouke Luxema         - Jacob Bosgra         0-1   
  7 Douwe Pol            - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 2 - 20-09-2022.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Hiddo Zuiderweg      ½-½   
  2 Arthur Uyleman       - Koen Molewijk        0-1   
  3 Jacob Bosgra         - John Souhoka         0-1   
  4 Klaas Dijkhuizen     - Douwe Pol            ½-½   
  5 Sjak Rijploeg        - Johan Jans           0-1   
  6 Wim van Oosterom     - Jouke Luxema         1-0   
  7 Albert Prins         - Paring bye                 
 
Partijen in Ronde 3 - 20-09-2022.
 
  1 John Souhoka         - Koen Molewijk        0-1   
  2 Hiddo Zuiderweg      - Arthur Uyleman       1-0   
  3 Jacob Bosgra         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  4 Johan Jans           - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  5 Douwe Pol            - Wim van Oosterom     1-0   
  6 Sjak Rijploeg        - Albert Prins         0-1
 
Partijen in Ronde 4 - 28-02-2023, Pyreneeën gambiet, 1. d4 Pf6 2. c4 b5.
 
  1 Jan Wiebe van Veen   - Douwe Pol            1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Boudewijn Hoogeboom  1-0   
  3 Rudy Frieswijk       - Arthur Uyleman       0-1   
  4 Albert Prins         - Rene Frieswijk       1-0   
  5 Jouke Luxema         - Sjak Rijploeg        0-1   
  6 Jacob Bosgra         - Paring bye                    
 
Partijen in Ronde 5 - 28-02-2023, Pyreneeën gambiet, 1. d4 Pf6 2. c4 b5.
 
  1 Klaas Dijkhuizen     - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Douwe Pol            - Albert Prins         ½-½   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Arthur Uyleman       ½-½   
  4 Sjak Rijploeg        - Jacob Bosgra         1-0   
  5 Rene Frieswijk       - Jouke Luxema         1-0   
  6 Rudy Frieswijk       - Paring bye  
 
Partijen in Ronde 6 - 28-02-2023, Pyreneeën gambiet, 1. d4 Pf6 2. c4 b5.
 
  1 Arthur Uyleman       - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Douwe Pol            - Rudy Frieswijk       0-1   
  3 Albert Prins         - Jacob Bosgra         1-0   
  4 Jouke Luxema         - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  5 Rene Frieswijk       - Sjak Rijploeg        1-0   
  6 Boudewijn Hoogeboom  - Paring bye            
 
Partijen in Ronde 7 - 23-05-2023, fischer stelling 23.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Koen Molewijk        1-0   
  2 Klaas Dijkhuizen     - Albert Prins         1-0   
  3 Boudewijn Hoogeboom  - Douwe Pol            0-1   
  4 Rudy Frieswijk       - Rene Frieswijk       1-0   
  5 Sjak Rijploeg        - Albert Werkman       1-0   
  6 Jacob Bosgra         - Ken Hing Hua         0-1   
  7 Daniël Werkman       - Jouke Luxema         0-1   
  8 Arthur Uyleman       - John Souhoka         0-1      
 
Partijen in Ronde 8 - 23-05-2023, fischer stelling 223.
  1 Jan Wiebe van Veen   - Rudy Frieswijk       0-1   
  2 Koen Molewijk        - Klaas Dijkhuizen     0-1   
  3 Albert Prins         - John Souhoka         0-1   
  4 Douwe Pol            - Arthur Uyleman       1-0   
  5 Rene Frieswijk       - Boudewijn Hoogeboom  0-1   
  6 Ken Hing Hua         - Sjak Rijploeg        0-1   
  7 Albert Werkman       - Daniël Werkman       0-1   
  8 Jacob Bosgra         - Jouke Luxema         1-0                 
 
  Partijen in Ronde 9 - 23-05-2023, fischer stelling 67.
  1 John Souhoka         - Jan Wiebe van Veen   0-1   
  2 Rudy Frieswijk       - Klaas Dijkhuizen     ½-½   
  3 Koen Molewijk        - Douwe Pol            0-1   
  4 Boudewijn Hoogeboom  - Albert Prins         ½-½    
  5 Sjak Rijploeg        - Arthur Uyleman       0-1   
  6 Ken Hing Hua         - Rene Frieswijk       0-1   
  7 Daniël Werkman       - Jacob Bosgra         0-1   
  8 Jouke Luxema         - Albert Werkman       1-0